ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "=M=Dedek" |  vypnout filtr
 
123456789>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na =M=Dedek: No, pokud to Kadaňští balí, tak jedi...
No, jednak okolnosti neznám. Tedy nevím, zda jsou podivné. A co se týče komunikace tak ačkoliv v Kadani není s kým komunikovat tak by asi majitelé zájem licenci prodat zveřejnit mohli. Ale tvoje srovnání absolutně neberu. Trhani jsou klub v katastrofální kondici a pokud by svaz dodržoval vlastní pravidla (nebo je neměl účelově ohnutá) a nezavíral nad skutečností oči a už by žádnou profesionální licenci neměli.
 
 
 
Reakce na JeníCzech: V Havlbrodě dneska dokonce pozastav...
No, pokud to Kadaňští balí, tak jedině dobře pro hokej. I když je to samozřejmě katastrofa pro těch pár tamních masochistů, ale jinak jsou po všech stránkách nejostudnější destinace v druhé nejvyšší soutěži.
 
 
 
No na tej Slavii je to fakt masakr. Jsou dvě možnosti, buď se objevil nový sponzor a budou nakupovat jak steklý (jen je otázka koho a kde), nebo nový developer a kdysi slovutný cirkus Růžička po odchodu principála nakonec skutečně balí šapitó.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Ať radši Mrož drží hubu, taky bych měl...
To každej, Kohy, každej. Mrož je studnice neopakovatelných zážitků a eskapád. Smajlík
Můžeš založit tady na webu stránku veselé Mrožení. Myslím, že nejvíc tam toho na sebe stejně napíše sám.
 
 
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: Ten Mountfield by se měl vrá...
Ty pilule vod paní doktorky musíš brát kámo Smajlík
Ale zcela upřímně máš svým způsobem bohužel pravdu. Akorát si zaměňuješ příčiny. MTF se tu propírá často, ale důvodem patrně nebudou sympatie.
 
 
 
odkaz
Asi došli psi...
 
 
 
Reakce na Peta69: Me fascinuje jakym zpusobem se “vybira...
Tak přijde na to. U TOP Leadrů je ve světě běžné, že když někde skončí, hodí i na pár let kopyta nahoru. Jenže za takovým člověkem musí být kus dobré práce. A když říkám kus dobré práce u managera, nemyslím tím udržování statusu quo s průměrnými výsledky jako u Hada.
 
 
 
Reakce na Paav: Tady je článek o dalším návrhu prasátka....
Už se to vyvíjí. Věřím, že si nakonec nějaký kompromis uchrochtají. Protentokráte. Smajlík
 
 
 
Reakce na motorak88: venco hlavne srovnej trochu kvacu d...
Ty seš téměř neuvěřitelnej pacient.
 
 
 
Reakce na alkac: A to já si naopak myslím, že náš součas...
To je zásadní nepochopení. Šlo o přenesenou aplikaci trestání učitele učitelem. „Tak a teď dvě minuty nevystřelíme na vaši branku. Neplačte, sami jste si to zavinili!“
Nicméně je znát i vliv dalších literátů. SF serie bylo takové Havlovské Absurdní Drama. A ani ne tak drama, jako absurdní. Naopak v komunikaci s veřejností je patrný vliv klasiky – Naši Furianti. Trenéři v pozápasových hodnoceních zcela zřetelně reflektují hudební lahůdku od Petra Nováka, klaunova zpověď. Někteří hráči jsou pak zcela zřetelně fanoušky Charlese Baudelaira a tak se na ledě projevují jako Mršiny. Jiní dávají přednost lehčí literatuře a tak jsou jejich doménou Broučci: „A spali a spali. A dobře se jim tam spalo.“ Snad je Bednařík dostatečným fanouškem Johana Strausse a tak můžeme v nejbližších týdnech u řady milovníků umění čekat pořádný Radecky March. Pak můžeme doufat, že nás nečekají časy, po kterých volají fanoušci Pelcovi knihy A bude hůř a nebudeme se přesouvat do soutěže hrané Na Krásném Modrém Dunaji, nýbrž si zapějeme s Johnem Denverem Take my Home…
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: To sis dovolil teda dost. :)) Ob...
odkaz
 
 
 
Je jedno, co se bude příští rok dít. Hlavní je, aby měl Kotalík nějakou důležitou funkci. Jako sportovní manažér (ať už tu funkci zrovna pojmenujeme jakkoliv) byl moc príma a jako odborník na přesilovky neměl vůbec konkurenci. Pokud by šéfoval ledařům, bude z BA parádní koupaliště.

Je jedno, co se bude příští rok dít. Hlavní je zase držet kušeň, nekritizovat a platit. Protože Play Off je jiná soutěž, kritizovat umí každej, kluci potřebují hlavně tu podporu… Kdo bude kušnit, bude „krutě setřenej“. Jsme banda nevděčníků!

Je jedno, co se bude příští rok dít. Hlavní je, aby všichni zodpovědní byli kámoši a tuhleti „srdcaří“ jako. Smrádek, ale teploučko.

Je jedno, co se bude příští rok dít. Hlavní je, že tuhleta psychologie není šamanismus. Prostě není! A že mátohy vypadaj nervózní jak prvničky, nebo namotivovaný jak po dvouhodinách s Horstem Fuchsem a Chuckem Norisem? Příště angažujeme ještě Jolandu. To bude teprve velký dobrý! A Marian napíše novou knížku. A naši občani si knihu nejen koupí, ale i opíšou a pak bude na naše občani připadat 1,5 kusů výtečné knihy. Potlesk pro naši občani.

Je jedno, co se bude příští rok dít. Hlavní je, aby si hráči tu sezonu užili, takže kašlem na sehrávání a co má ruce a nohy pošleme na hostování do kvalitních velkoklubů, jako třeba do Jihlavy.

Je jedno, co se bude příští rok dít. Hlavní je, zajistit kámošům před penzí místo v sestavě. Ty mladý by furt něco chtěli. Je třeba je poválet po tribuně a poslat do kruciPísku. Však oni neutečou.

Je jedno, co se bude příští rok dít. Hlavní je, zase po stovkách vymést všechny zimáky v kdejaký řiti, aby kluci náhodou neměli dojem, že hrajou jen první ligu.

Je jedno, co se bude příští rok dít. Je jedno jak jsme naštvaní. Stejně si ty permice nakoupíme. Ale už je kuwa jednou provždy třeba říct, že to není kulivá tomu, jak to tu vedení parádně umí, ale kulivá tomu, že jsme banda masochystickejch ichtylů. Zdražte lístky, pivo i párky. Hrajte zase prdlajs. Zaměstnejte všechny kámoše. My přijdem. Až se ucho utrhne.

#spoluzavelkykecy #playoffjejinasoutez #posilivlednu #nevdecnik
 
 
 
Reakce na Speeder: Vždycky je to tam až nedlouho před zá...
No Svazáci jsou poslední dobou tajemní furt no. Taková lóže zednářů. Rozhodčí je třeba chránit před tlakem. Škoda, že je není třeba učit pískat...
 
 
 
Reakce na Aleš=M=: Tak jsem se snažil najít kdo bude dne...
No, HoSys zatím mlčí. Svazáci jsou tajemní jak hrad v Karpatech. To se asi chystá nějaká lumpárna... Smajlík
 
 
 
Úmyslně se nenechal teleportovat na Enterprise. Na to, že je z toho jasný video, kde je celkem jasně vidět ruka u těla a pohyb od hráče si děláš z kušně žumpu dost, psikožroute. odkaz
 
 
 
A co měl teda podle vás chytráků Novák asi tak dělat? Dvě vteřiny po odehrání puku se o něj rozbil frajer s hlavou napřed. To jako neměl hrát puk?
 
 
 
odkaz

Jen si tu odložím. Brutální faul hraničící s trestným činem svaze a sudí. Screnn je z videa 0,1 sec, před nárazem. Novák nevytrčené koleno, ruka u těla a pohyb od hráče Kladna. Hráč Kladna v předklonu letí do protihráče hlavou napřed.
 
 
 
Reakce na Poldikladno: Snad se DK neposere a bezmozek No...
Pusť si to video, pokud to i pak budeš považovat za zákeřný faul, tak už to sem nepiš, nebo fakt budeš za lobotomce.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Letos nám postup neumožnil pan Prudu...
Jsi s tím nasazováním na Kváču už do anusu.
 
 
 
Copak Kváča, ale ten Produktivita, to je šmejd.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová posila Motoru se zapojí do přípravy o něco později. Ale na nový tým je Roman Přikryl hodně...

Naše intro pro play-off to dotáhlo až do finále o nejlepší hokejové video roku! Podpořte nás v anketě fanoušků...

Jeden z nejlepších bulařů v lize míří do Motoru z týmu našich posledních přemožitelů. Vítej u nás, Romane!...

Roman Vráblík podepsal novou smlouvu, ale příští rok bude hrát extraligu. Po 7 letech věrných služeb mu to rozhodně...