ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-Tom-" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
20.2.2018, 17:17
 
odkaz „Samozřejmě nějaké zprávy máme, ale celý rok nemluvíme o stavu našich hráčů, jak se to dělá i všude jinde, takže ani my nebudeme tak pitomí, abychom něco říkali veřejně," uvedl dnes pro ČTK Pavel Patera.

Já si stejně myslim, že kladenský klub mlží a Jarda nehraje, protože už podepsal v Jihlavě, stejně jako Vlasta přece :D Nebo tak to tady říkalo poměrně dost lidí ... Smajlík

Jen u nás na fóru přijde většině divný, že se nezveřejňuje stav marodů a je okolo toho neuvěřitelná hysterie.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
18.2.2018, 22:24
 
Reakce na Amper_: Poslední zápasy mi přišlo, že na to dl...
Ta si typickej příklad internetovýho kecálka. Jelen jen řekl, že se poslední 3 poslední utkání nebude točit sestava, nic víc.

ro16ck
S prominutím, ale ty budeš slušněj tragéd :D co maj jako kluci podl tebe dělat? Brečet na beznínce?! KAŽDEJ! trenére ti řekne, že špatnej zápas se musí hned hodit za hlavu a jít dál!!

Motoro27:
Tady rozdáváš kecy jak Kváča nepodržel, jak jsme strašně tragicky vylučovaný, ale ty si na 100% nebyl na zápase co? Jen typickej mamlas, co píš do diskuzí, přitom Kváča za goly nemohl a ty fauly fakt fauly byly! Tady nebreč ty vole! Dali jsme jen jeden gól a na ten se nevyhrává!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
16.2.2018, 21:10
 
Zítra bez tří útočníků. A najednou je jedna formace out Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.2.2018, 22:04
 
Reakce na scipioo: Dnes takový bezstarostný hokej. Líbí ...
Dneska mohl dát dvě branky, stačilo málo. Takže tvrzení, že se vytratil, je nějak mimo mísu. Spíš nefunguje spojení s Nedorostem, po kterým tady mnoho zdejších odborníků volalo a najednou je to zase špatně Smajlík Takhle nespokojený lidi jsou jenom v Budějcích, na jiných fórech tohle neni.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.2.2018, 20:19
 
Dneska pokazil utkání neskutečnej průchoďák v naší obraně. Tohle se jen tak nevidí, aby se tam soupeř dostával do šancí tak snadno!

Mikyska neskutečněj, mít chladnokrevnější spoluhráče, mohl mít tak 5 asistencí!

A ty exoti, který tady projevovali hysterii, šířily lži, pomhluvy a nepravdy, jak už Dotástálka v ČB neuvidíme, by si měli lísknout výchovnýho lepáka! Byli to totiž stále jedni a ty samí jedinci Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.2.2018, 21:53
 
Reakce na Piston: Kdo u nás má v krvi tvrdou hru? Heřman...
Tak se jdi podívat na DS na Škopka Smajlík Smajlík Jinak důraznej je i Čermák.

Jinak vám můžu zaručit, že trenér se tu agresi do hráčů opravdu snaží dostat Smajlík Myslim si, že v nejbližších utkáních se to nějak projeví.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.2.2018, 20:41
 
Reakce na Motor27: Vycházím z toho rozhovoru pro finální...
Pokud vycházíš z rozhovoru, tak proč nemáš Roba u Heřmana?
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.2.2018, 17:00
 
Reakce na Motor27: Ale ho.no, zabereme a postoupíme. Mu...
Doufám, že sis přečetl rozhovor s Jelínkem a skončíš s tou hysterií o rotaci hráčů a Dostálka! Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
11.2.2018, 23:20
 
Reakce na Motor27: Kdo sleduje seriál lajna , tak musí v...
Kdo sleduje tvé příspěvky, tak ví, že nejlepší trenér si tu ty. Stačí rozkliknout tvůj nick a přečíst si tvé názory Smajlík Takových kolem mě sedí hafo. Všichni nejlíp všechno ví, maj o všem jasno a hlavně mluvit jak dlaždič.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
11.2.2018, 09:10
 
Příště, bych se nerad v našem sektoru hostí cejtil nerad trapně. Ta skupinka nezletilých klučíků, který hecujou a mávaj gestama na Třebíčskej kotel, byla víc než k smíchu. Navíc když přišlo na problém, tak se jim stáhly pulky a utekly! Tohle je fakt ostuda. Pak se nedivte, že si spoustu lidí radši stoupne stranou. Stejně tak počmáraný třebíčský záchody logama Motoru. Paráda, vyloženě nádherný a prezentativní. Tohle i vyřeště po zápase a nedělejte frajery v davu!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
9.2.2018, 20:28
 
Reakce na zdcart: Rozhovor proběhl v Masných krámech a n...
Neproběhl, to jsou nějaký jejich archivy. Ty fotky jsou běžně v článkách. odkaz
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
9.2.2018, 17:58
 
Reakce na Danger_M: Rob ml.: https://hokej.idnes.cz/ces...
Ten Kortus je fakt šašek. Nejenom že pokládá trapný otázky a už tim leze klukům krkem, ale po takovej době, co se pohybuje kolem hokeje, dělá chyby ve jménech hokejistů. Teď má zase v hlavičce rozhovoru Lukáš Rob. Kortusi, hanba Vám!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
7.2.2018, 22:36
 
Teď už se nedá nic dělat, sice je to náš hráč, ale zbydou nám už jen vzpomínky na radost, kterou nám tu dělal Smajlík Tej nabídce co má z Prostějova, by se těžko konkurovalo a nedivím se, že podepsal další smlouvu. Má se tam dobře, i když v Prostějově ani nebydlí. Jediný o měl tady lepší, že to měl blíž domu, k rodině.

Nouzíka tu uvidíme už pouze v případě, že se nepoustoupí a stane se z nás tradiční prvoligovej klub a budem hrát první ligu i za 5 let. Pak věřím, že by si ti ještě sezónu vystřihnul. Stále však doufám, že poustoupíme, zahrajeme si ELH a tam to chce stavět na jiných hráčích.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
7.2.2018, 22:33
 
Reakce na Divous.T: No je to zvláštní ba přímo podivná v...
Tomáše Nouzu nechtěl Tonda Stavjaňa. Do teď mě to strašně mrzí! Navíc mu to oznámil (a nejen jemum ale i Škodičovi a dalším) na dopitnej u Kněžínka. Tohle se prostě nedělá! A dle mého to mělo vedení zarazit a Nouzíka prostě nedat! Antoním dostal až moc velký pravomoce, celý to tu rozprc*l a nepřívedl pomalu žádný hráče. Smutný, ale i takovej je hokej. Navíc všude tlachal do novin, jak s Nouzíkem jednal, ale nevedl s nim nikdo žádný jednání, prostě Antonín řekl ne a co řekl Antonín, tak bylo svatý. Alespoň, že jsme zachránili Vráblase, toho jedinýho. Na toho měl taky spadeno, což neni žádný tajemství.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
7.2.2018, 21:09
 
Reakce na kellewan: Souhlas s Kytkou, toho to snad jedin...
Ano, byl to Vampola. Kdyby to nechytil, tak jel Vsetínskej hráč sám na Kváču a tak to mohlo bejt 1:3
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
7.2.2018, 20:24
 
Reakce na Jeníček: ...všichni ..kteří neměli pro mladýho...
Kondor asi neolývá úplně nejlepší pohodou, ale jako jeden z mála dokáže toho brankáře prostě prostřelit a je právem nejlepší střelec! Nechci jmenovat, ale máme v týmu hvězdičky, který prostě góla nedají, ani kdyby se dělo nevim co.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
6.2.2018, 19:22
 
Reakce na kobson: Hrubě s tebou nesouhlasím ohledně Slam...
Tahoun, jakým je Slamák v kabině, tady od Venci Skuhravýho nebyl Smajlík

Quak:
Sice je možná teď Motor nejvíc play-offovým týmem, ale my vždy play off zvládli v pohodě, chtělo by to spíš barážovej tým Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
5.2.2018, 18:07
 
Mě se točení sestavou také nelíbí a nejsem toho příznivcem. Byl bych pro model, kdy máme 5 formací a pravidelně jedna úplně celá /vždy jiná/ v každým zápase stojí. V případě výpadku nějakého hráče, ať už z jakýchkoliv důvodů, bych formaci doplnil někým z mladých (Šulkem, Doktorem, Káníkém, Tomanem, Markem ...), ale už bych nerozhazoval ostatní formace.

Trenér ale má svůj sytém, kterému věří, tak nezbejvá než to respektovat. Přeci to nebudu v každým příspěvku napadat jak zaseknutá deska. Stačí to napsat jednou. Když se k tomu vyjádří někdo jednou, nebo dvakrát, tak to asi pochopim, ale 18x z 20ti příspěvků, už je poněkud divné.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
5.2.2018, 17:22
 
Reakce na Motor27: Pepino 4.2.2018, 18:25 Blíží se vrcho...
Hele musím říct, že už si fakt trapnej. Prostě trenér bude točit sestavu skoro až do konce zč, tak se s tim ve svojí hlavičce sžij, ale budem to tady rozmazávat pořád dokola? Tvé příspěvky nejsou o ničem jiném Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
4.2.2018, 20:23
 
Reakce na zdcart: Źe je široký kádr je pochopitelně dobř...
I ty šíříš fámy ... pokud vím, nebylo to žádný hostování, ale normální střídavý starty! Btw. ty těm kecům dukláků snad věříš? Smajlík Pořád nechápu, proč by tu měl někdo něco vysvětlovat, když se prostě KAŽDEJ zápas nevejdou 3 útočníci do sestavy. Volalo se po širokým kádru, tak ho tady máte. Kdyby nebyl, zase se nadává, že hrajou furt ty samý hráči a že je zatavujeme :D Tohle je pořád dokola. Nikdy se nezavděčíš všem.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Tentokrát to neklaplo, i když, jak je vidět, šancí bylo dost. Tak brzy v play-off! youtu.be/f-u3X7S0Qko?a

Play-off je za dveřmi, pojďme společně vybrat, co bude znít halou po vstřelené brance!...

HLASOVÁNÍ: Znělka po gólu: youtu.be/OjnZ_6lEfmQ?a via @YouTube

Smutná zpráva zasáhla náš klub. Bývalý trenér českobudějovické mládeže a také asistent trenéra Jandače v bronzové sezoně 2007-08...