ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-Tom-" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
17.9.2017, 22:35
 
Reakce na Zmetek: To že máš v týmu kamarády už si dal na...
Ano, tebe očividně s*re odchod Segeho, já si myslím, že obránců máme hodně a mrzí mě víc jiný hráči, ale takovej je prostě hokej. A to se tu máme prostě půl sezóny babrat v tom kdo odešel? Proč tu neni Straka, Nouza a spol? Nepřijde mi to jako fér vůči klukům, který teď bojujou za Motor. Včerejší zápas jsem neviděl, takže hru neposoudím, ale v Litoměřicích to kluci odmakali a doma Slávku jednoznačně přejeli. Jeden zápas se nepovedl no a? Tady je zase histerie jak kdyby jsme byli poslední 2 kola před koncem základní části... stejně jako byla sranda číst tady diskuzi po 2 třetinách zápasu s Litoměřicema. Vždyť je sezóna na začátku. V tomhle souhlasim s Kohym. Těším se ve středu do Benátek a věřím, že včerejšek už se opakovat nebude, lámat nad novým týmem po jediným prohraným zápase, kterej jsem ani neviděl ale fakt nebudu.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
17.9.2017, 21:33
 
Reakce na Zmetek: Vyjmenoval si hráče, kteří šli o ligu ...
Nevím, jak moc o tom víš, ale Sege se nedostal na tribunu výkony na ledě, ale mimo něj. To za prvý a za druhý prý chtěl odejít sám, neni to tak že tady mu nebylo nic nabídnuto!! Když hráč dostane nabídku hrát o soutěž výš, tak proč by nešel?? Držet ho tu proti vůli? Ale no tak!! Ze stejnýho důvodu šel i třeba Luboš, prtože se chce poprat o šanci zahrát i nějakej ten zápas v ELH. A to že jde hráč o ligu níž nutně neznamená, že se mu bude dařit. Koukni se kolik kluků z Motoru hraje druhou ligu a povětšině se nedaří, nebo nijak nevyčnívají. Nějak nechápu smysl tvého příspěvku.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.9.2017, 21:42
 
Reakce na kellewan: jj bylo to vloni a předloni celkem z...
Mám dojem, že se vyvolával do č*ráků jako recese už v Litomeřicích, kvůli tomu, že prosazoval hlavně on nadávky na stadionu.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.9.2017, 20:49
 
Reakce na mrskman: Mne se dneska libilo, jak jezdil Kani...
Bufety bída ... v céčku jsem takový fronty ještě neviděl.

Jinak David Servis prohrál 7:0. Jména jim to bohužel neuhrajou.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.9.2017, 20:24
 
Dnešní hokej bych vůbec nepřeceňoval ... Slávie sice měla pár světlých momentů, který pochytal výbornej Gábič (kterýmu taky mohli kluci pomoct k tomu čistýmu kontu a né ho na konci nechat několikrát po sobě proti brejku slávistů), ale jinak hráli špatně a to jak pozičně, tak bruslařsky. Neskutečnej rozdíl, oproti rychle a houževnatě bruslícím Litoměřicím! Očividně dneska zatápí i Prostějovu. Nečekal jsem, že budou hrát tak dobře. Za to od Slávie jsem čekal víc. Jména budí respekt, ale jinak bych pochválil leda tak jejich brankáře za hezkou výstroj.

Hodně se mi zamlouvá Galamboš s Novákem. Ty dva mě neskutečně moc baví! Smajlík Škoda jen, že Crowderrovi namazali tak na 6 gólů a dal jeden.

Dresy jsou super i v modrý barvě, jen toho Mka přes ty čáry :/
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
10.9.2017, 10:05
 
Reakce na Siolacb: Není....sportovních ředitelů je tam d...
Řešíš úplnou kravinu ... o tom kdo odejde z týmu rozhodoval Tonda. Ano, je pravda, že vedení pár odchodů zaseklo, protože jinak by nám tu nezbyl vůbec nikdo! Ale přichody byly hlavně v kompetenci trenéra.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
9.9.2017, 22:48
 
Bobr sice sbíral hřiby někde v Přerově, ale my se byli podívat na hokeji v Litoměřicích a samý super pocity. Hezkej příjemnej stadion, kde se točí budvar a první 3 body doma!

Hra měla vzestupnou tendenci ... hráče bych ještě nehodnotil, ale vyzdvyhnul bych Martina Nováka. Myslím, že by opravdu mohl nahradit Nouzu. Přijde mi bojovnej jak Kuchec, jen produktivnější. Doslova si sedl s Galambošem. Ty jejich souhry jsou perfektní.

Kohy ty si říkal, že dresy se nebudou vyhrnovat, protože mají nějaký poutka a nehrozí tedy, že by nebylo jméno na spodní straně vidět. Při každým střídání ale odjížděli alespoň dva nebo tři naši hráči s vystrkaným dresem ... takže otázka - poutka nejsou? Hráči si je nepřipínají? Nebo ten systémek prostě nefunguje a bude se jim to takhle rolovat celou sezónu?
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
9.9.2017, 08:37
 
Reakce na kobson: zase úplně zbytečný spor. Tome, Bob m...
V čem couvnout? Já nechápu, co má Vlastíček společnýho s tim co jsem včera psal o Lubošovi a proč sem píše kraviny, že si mám něco ověřovat. Na tu blbost mi neni ani schopnej odpovědět. A pokud je Bob někdo z rodiny a nebo dokonce sám Vlasta (jakože pochybuju, že by nějakej kamarád z Přerova věděl, kdo je jak dlouho na ledě v CB), tak by se měl zamyslet sám nad sebou, jestli například výroky tady na foru o tom že by tu Vlasta neměl hrát, jak doufá že to bude jinde ale ne v Motoru atd samotnýmu hráči spíš neškodí. A jestli jsou myšlenky Boba z Vlastovo hlavy, protože kontakt tam očividně je, tak to potěš potěš ...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
9.9.2017, 07:11
 
Reakce na Bob70: Tome, já jsem neřekl ani slovo o o tom,...
No hele já nevim kdo se tu objevil, když sem přišel Vlasta Dostálek. Tvoje příspěvky jsou všichni o Vlastovi, proto si asi na mě háklivej, nejspíš někdo z rodiny. Ať je typologicky hráč jakej je, on tady byl od branek a zrovna jeho branky v baráži chyběly, protože se na něj spoléhalo. Takže asi tak - zklamal. Jak říká Standa Bednařík, dáme mu šanci. Já s tim nemám problém, ke konci přípravy patřil k lepšímu. Ale pořád si mi nevysvětlil tu nemístnou narážku na to, že mi někdo něco napovídal, ale chápu, že člověk občas napíše kravinu, kterou si nedokáže ani obhájit, kor když tvé příspěvky jsou stále na jedno téma. Obrázek něchť si udělá každý sám Smajlík odkaz
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
9.9.2017, 00:19
 
Reakce na Bob70: Ale Tome, hokej je kolektivní sport. Po...
Počkej, já ho tu neobhajuju, ani nic podobnýho, takže nechápu, co by mi měl kdo napovídat jako?? Neřekl jsem ani slovo o jeho hře, takže si mě teď buď s někým pleteš, a nebo se nechápeme ... jen jsem řekl, že soudit jestli na ELH má, nebo nemá, když neodehrál ani jeden zápas je kravina, tak co tu žvástáš o tom že mi někdo něco napovídal?? :D Asi moc alkoholu v tuhle hodinu, ne? A ano, Dostálek není zrovna můj oblíbenec, protože za tolik peněz očekávám více muziky, stejně jako od Crowdera. Nejsou v ČB na dovolený.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
8.9.2017, 23:26
 
Reakce na cigy67: Tak Rob bude zacinat za Kadan...
A to si vzal prosim tě kde? Smajlík Na poslední chvíli se Růža rozhodl, že místo něj nasadí Lauka. Měl by být normálně v Chomutovský třetí lajně, i tak trénuje. Možný, že se v Kadani objeví, kdo ví, ale asi víš víc než v Chomutově Smajlík

Jihocech86:
Podle čeho soudíš, když ještě neodehrál ani jeden zápas?? V tom případě na první ligu ve WSM nemá například Crowder a další naši hráči, když nebodujou v přípracě? I když neodehráli za Motor ani jeden ostrej zápas? To jsou zase názory ... rychle se tu zapomíná koukám Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
6.9.2017, 20:11
 
Reakce na Ja1: http://pardubice.idnes.cz/hokej-dynamo-pa...
Doufám, že Salfický neni tak blbej a když klub přebírali, tak si předem zjistili kdo má podepsáno, kdo je kmenovej hráč a kdo ne .... a že z něj toho blbce udělal jen ten autor článku špatnou definicí.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
6.9.2017, 18:40
 
Reakce na vrby1928: No tohle nastavení je naprosto v poř...
Tak za 1) stačilo by například z tribuny C mít možnost přijít zleva i zprava Smajlík za 2) jestli jíá jsem lenivej, tak nevim nevim ... jde spíš o to že hokej časově stíhám s hodně velkýma problémama a každá minutka dobrá Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
5.9.2017, 20:41
 
Mě třebas mrzí, že když je novej systém čteček permic, tak nemůžu jít libovolným vstupem, ale musim pokaždé obcházet celou halu.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.8.2017, 23:45
 
Reakce na Siolacb: Pánové, nepropadejme panice, útok neb...
Ale on ten útok třebas nebude kompletní ani v sezóně, je třeba počítat, že budeme hrát s timhle! Smajlík Na to se fakt vymlouvat nejde. Všechny 3 týmy který jsme porazili, tak nehráli ani náhodou v plný sestavě!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.8.2017, 19:01
 
Reakce na Hukoth: No pokud hodláme hrát v sezóně něco, c...
Můj osobní pocit je, že jsme v baráži hooodně špatně skončili. Mám z toho rozpoluplný pocity do teď a bohužel mi přijde, že ve stejných, možná mnohem horších, výkonech pokračujeme i v přípravě, akorát s hráčema bez vztahu k regionu. Se tu tvrdilo, jak se sem tahají hráči, co k tomu mají vztah a najednou to neplatí. No nicméně se obávám, že tyhle mizerný víkony budou pokračovat i v sezóně ... ale startuje se od nuly a já budu pevně doufat, že si necháváme něco v záloze.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
28.8.2017, 23:38
 
Reakce na P.XTRM: Podle postavy bych ho tipoval na vyhaz...
Bingo Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
24.8.2017, 20:50
 
Reakce na MARSCH: Docela mě pobavilo, jak tu bitku popis...
A to je potřeba brát v potaz, že Marcel je pracující člověk, co hraje druhou ligu za Klatovy a dojíždí do ČB i třeba po noční. To taky neni asi úplně lehký, když pak hraje proti klukům co se tim živí a mají natrénováno. Věřim, že byl šel nahoru, kdyby dostal šanci. Stejně jako třeba Vlček.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
24.8.2017, 20:42
 
Četl jsem onlajny, jak jsme ednoznačně prohráli dvě bitky, tak jsem si to teda pustil a ten šašek co píše onliny tam datluje, že Marcel nedal ani ránu, přitom jich bylo tak 5. Samozřejmě je to fuk, ale chtělo by to míň zaujatosti. Za mě palec nahoru, že se nenecháváme řezat a nejsme pořád tak hodný. Teď ještě aby kluci odjezdili poslední zápas, doléčily šrámy a zranení, a připravili se na začátek sezóny.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
23.8.2017, 23:08
 
Reakce na Bob70: Rád bych popřál k dnešním narozeninám V...
Bude ho potřebovat. Zítra nás čeká ve Znojmě zápas s prohřídlou sestavou. Očekávám juniory, nebo hru na 3 pětky. Ještě, že se to sešlo teď na konci přípravy a kluci mají čas se dát do začátku ligy do pořádku. Aby se nám ten Prokeš ještě nehodil.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Ve středu hrajeme podruhé za sebou venku. Od 17:30 nás čeká utkání v @hc_benatky. #BENvCEB

Motor čeká zítra od 17.30 4. kolo WSM ligy v Benátkách nad Jizerou. hcmotor.cz/clanek.asp?id=… #BNJvCEB

Ve VIP prostorách máme vyfocené všechny odchovance, kteří to dotáhli do @NHL a @sedli22 se k nim po loňské sezoně přidal. Jsme na...

V @AZ_Havirov to nevyšlo. Prohráli jsme 2:3. #HAVvCEBhcmotor.cz/zapas.asp?id=H…