ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-Tom-" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.11.2017, 21:34
 
Reakce na Drew: Máš pravdu, je to od nás přímo ďábelskej...
Tim chci říct, že ty to vidíš, ostatně jako vždy, moc černě. Ďábelskej plán je to přece od našeho vedení, jak jim straaaaašně moc pomáháme a taháme je do play off Smajlík Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.11.2017, 20:49
 
Reakce na Drew: Varianty 3 a 4 mě napadly hned a pravděp...
1) za top hráče dostaneš nějakou korunu, za hráče na hraně sestavy nikoliv
2) hráče na hraně sestavy do WSM rozhodně nepošleš, jedině zadarmo do druhý ligy, jako například Žáčka, Marka, Prokeše atd. Motor je platí a hrajou jinde. Forma stř.starů je řekl bych i pro klub zajímavá.
3) nějak si protiřečíš, jak už u tvých příspěvků býva zvykem. Povídáš tu pohádky o souhře a o tom jak na tom má bejt Dukla do nejhůř. Tak v tom případě konáme ale zlo a mělo by se ti to líbit ne?Když tam naše hráče necháme sehrát a v tom nejlepším jim je vezme přece.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.11.2017, 20:11
 
Dle onlajnů fanoušci Dukly vypískali svůj domácí tým po utkání. Já teda nevim, co v týhle ,,hurá nějak ti dopadne,, sezóně čekali ...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.11.2017, 18:26
 
Reakce na mrskman: Mlcici vetsina?...
Proto jsem psal TADY! Pro ty kluky jsou ty zápasy v ELH vzpruha a ohromný nabuzení do další práce!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.11.2017, 17:57
 
Protože si tady snad většina myslí, že jou nejvíc chytrý, že tu budeme držet 40 hráčů sedět na prd*li, nejlíp 4 brankáře a všechny to tady bude hrozně bavit! Nebude! Tohle je ideální stav. Myslím si, že vedení a samotní hráčí ví co dělají ...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.11.2017, 17:01
 
Reakce na CBBudvar: Je to sice hezký, ale jen aby se nám...
Proboha jste tady normální?! Myslim si, že v Litvínově a Liberci hrajou mnohem menší bezmoci než například někde v Přerově, Kadani a podobných týmech. Navíc elh je víc pod dohledem a nikdo si tam prasárnu nedovolí ,,jen tak,,! Myslíš třebas na to, že ta pravděpodobnost je úplně stejná?
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
20.11.2017, 19:46
 
Co ten rozhodčí proboha čeká? Že je hokej bezkontaktní sport?!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
20.11.2017, 17:26
 
Reakce na siolacb: Což je jedno co se tu napíše...je to ...
Aby tu Bláha seděl jako dvojka? Tak to je taky slušně blbej názor, sorry Smajlík Právěže dokud to jde, tak to nejlepší poslat do konce ledna pryč, nechat kluky ať co nejvíc hrajou, ušetřit nějaký peníze a ještě za ně v lednu posílit! Dneska tu maj kritici dočasnýho odchodu Čermáka něco proti naší sestavě? Já jsem naopak rád, že je Galamboš zpět a to tam ještě chybí Dostálek!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
20.11.2017, 13:09
 
Reakce na Pragr: Mám prostoj za posledních několik dnů. ...
Smlouvy má každý hráč jinak, dle toho, jak mu to vyjedná agent. Koukni se například do smluv v Žilině, která je má veřejný. Někdo má vysokej plat a tečka, někdo má vysokej plat a jetš třebas za uhranej bod 20 euro. U nás mají i třebas za nastoupený utkání. Pak má někdo navíc cílový prémie třeba když na konci sezony má víc než půl bodu na zápas. Crowder nevím, jak to měl, ale mohl mu agent vyjednat ranec bez ohledu na výsledky a výkony. Třebas z tohodle důvodu tady nepokračoval Walker nebo Kolmann, protože nepřistoupili na tyhle smlouvy. Všechno neni tak růžový jak na první pohled vypadá.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
19.11.2017, 14:32
 
A líbí se tobě taky vůbec něco? Od tý doby co ses tady vyrojil, tak jen kritizuješ, remcáš a urážíš. Zkus si schválně někdy rozkliknout svoje příspěvky. Nedávno si tu Čermáka kritizoval, teď ti vadí, že si jde pinknout do ELH.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 21:58
 
Reakce na Aleš=M=: U něj (Nováka) vůbec nejde o to jestl...
Takže si jeden z buranů co na něj teď pořvává a v baráži ho bude plácat po zádech? Sorry ale to že dáme jen jeden gól a nepovede se zápas neni o Novkovi. Prober se. Typický ... vyhrajeme 8:0 a jsme bozi, prohrajem v prodloužení další zápas a půlku týmu vyhazujem Smajlík soudnost nám nic neříká, neboť jsme burani.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 20:20
 
Novka první zápas po zranění a hned je uráženej. Jeden z mála, kdo snese přísnější hodnocení z baráže. Tak se to dneska nepovedlo no ... ale to tu ze sebe budem dělat burany?!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 18:18
 
Reakce na Zbyna-CK: tak on Jelínek mluvil o tom, že chce...
Žiga hral v repre pouze 1 zápas (0+2), pak marodil.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 17:50
 
Reakce na MrPesi: Tak Novák za Pavlina a Prokeš za Dostá...
U Žigy taky. Měl za repre 2 asistence. Jsme komplet jen chybí 4 hráči Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.11.2017, 15:49
 
Reakce na PISTON: Bedna o Tondovi: https://ceskobudejov...
Doufám, že tenhle rozhovor trošku otevře oči lidem, který se tu AS neustavičně zastávali. Kdo tu tvrdil, jak Jelínek dostal posily (zdravím To=M=še) a AS ne (když ani prakticky na žádný neukázal!), jak se tu trénovalo, jak byl placenej Crowder atd ... a to si ještě myslím, že to Standa řekl hooodně, hodně tak, aby to veřejnost přijala co nejlíp. Každopádně díky za to.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
12.11.2017, 15:52
 
Reakce na Zbyna-CK: jedna věc je ty hráče vytipovat a př...
Však ano, jen reaguji na tu poznámku, že Tonda tu možnost neměl. Naopak mě, ale nevyužil ji! Jelínek sem nepřivedl nějak drahé hráče Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
12.11.2017, 11:49
 
Ani jeden z níže třech vyjmenovaných hráčů NEBYL AS vytipovanej! Zatímco Marián ukázal hned na Kučnýho, Bártu a Jonáka. Tonda také mohl zjistit kdo je kde bez angažmá, zavolat svým ,,koním,, a zeptat se jak mají postavený smlouvy, jestli tam mají klauzule o odchodu atd. Udělal to? Snažil se někoho dotáhnout? Bohužel tady se zaspalo. Buďme rádi, že je ten trenér a rádoby pycholog pryč, nechme ho už být a buďme rádi, že se zas budem chodit koukat na hokej. Zklamáním je pro mě i ublíženej rozhovor od Štrby.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
12.11.2017, 10:21
 
Reakce na To=M=š: Taky jsem se podivil poznámce, že posi...
To je právě ten problém a kámen úrazu - Tonda hráče vyhodil, ale žádný si nevytipoval, nepřivedl a neměl žádnou představu s kym to hrát!
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
1.11.2017, 17:54
 
Reakce na zdcart: Poděkování Quakovi.Mě tam zarazila zmí...
Byli to ti starší hráči. Myslim si, že o Tondovi ještě bude napsáno odstupem času dost, protože to co se tu dělo moc normální nebylo ... už jen to vyházení hráčů. Jsem rád, že teď se to dělá stylem doplňení a bez odchodů. Škoda, že to takhle nešlo i před rokem.

Quakovo článek diametrálně odlišnej od toho na webu. Pro mě nic nového, ale leckterým fandům to otvře oči ohledně AS i Tima.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
31.10.2017, 20:32
 
Reakce na Hukoth: Z dnešní schůzky s vedením udělá Kohy ...
Jsem si až skoro jistej, že v těhle 3 případech (hráči, který nehráli nejvyšší soutěž, nevyčnívali atd) vedení neni tak blbý, aby rozdávali peníze jen tak. Samozřejmě že za tolik, jak naši mladíci (Bárta, Toman, Šulek, Káník, Doktor) hrát nebudou, ale taky si myslím, že jejich přínos bude mnohem větší, když je tu Jelen tak chce. Tipuju, že kluci jdou hlavně za Jelínkem, zázemím a motivací. To je mnohdy lepší, než za penězma. Jak říkám, širokej kádr neni od věci, i kdyby jsme měli mít 6 pětek a 2 měli hrát v DS a Táboře. Jak se nám úzkej kádr několikrát vymstil v barážích, jsme už viděli. Nikdo tu přece nad Prokym a dalšíma hůl neláme, pokud ano, mrzelo by mě to. Ale jako doplnění kádru s tím problém nemám. Vedení nemělo mojí důvěru co se týče Stavjani, jeho pravomocí ... ale tady ano.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Výhra nad velkým a letitým rivalem vždycky potěší! Motor vynuloval Kladno! youtu.be/BDxdk7HPUXI?a

Brankář Petr #Kváča dnes udržel čisté konto a patřičně ho oslavil po zápase s domácími fanoušky, pro které si připravil daleký...

Po zápase s Kladnem jsme vyzpovídali střelce vítězné branky PETERA GALAMBOŠE! #CEBvKLAhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Bravo! @rytirikladno jsme porazili 3:0 a nadále držíme domácí neporazitelnost! #CEBvKLA #domaci #tvrz