PARTNEŘI WEBU
 • Tomáš Nouza ozdobil svůj návrat krásnou brankou

  19.4.2017, Filip Kortus

  Na ledě se rval do roztrhání těla, vstřelil gól a byl jedním z nejlepších v celém utkání. Přesto nemohl být po utkání ani trochu spokojen. Útočník Tomáš Nouza se vrátil po zranění do sestavy Motoru a ve druhé třetině krásnou brankou vyrovnal. Ve třetí ovšem hosté ujeli do rychlého brejku a rozhodli o třech bodech putujících na Vysočinu.

  Ve druhé třetině jste se i díky Vaší brance vrátili do hry. Co chybělo, abyste si ze zápasu odnesli alespoň nějaký bod?
  Těžko říct, co tomu chybělo. Rozdílová branka, kterou trefila Jihlava ve třetí třetině. Všichni jsme bojovali, dřeli do posledních minut, ale nemáme ani bod. Chtěli jsme chodit hodně do branky, ale zase to bylo jako vždy s Jihlavou.

  I přes porážku šance na postup rozhodně není v rovině teorie. Na Pardubice a Karlovy Vary ztrácíte bod, stačí v posledních dvou zápasech dvakrát vyhrát.
  Budeme bojovat do posledního dechu, v následujících dvou utkáních necháme všechno.

  Téměř dva měsíce jste nehrál vinou zranění. Jak jste cítil po fyzické stránce?
  Až tak náročné na fyzičku to nebylo, spíše mi po delším herním výpadku chyběla větší lehkost. A větší cit na kotouči.

  Rozhodl jste se sám, že půjdete do utkání?
  Celou dobu mého zranění jsme komunikovali s trenéry a vše se odvíjelo od zraněné ruky. Šance nastoupit už byla dříve, ale po domluvě jsme se rozhodli, že to ještě není na hraní. Nechali jsme to až na domácí zápas s Jihlavou.

  Nevyděsil jste se, když se trenér rozhodl hrát celé utkání na tři formace? Nebál jste se, abyste to po zranění zvládl?
  Celou dobu jsem trénoval, tudíž jsem se výkonu po fyzické stránce nebál. Měli jsme kvalitní letní přípravu, navíc jsme celou sezonu směřovali k tomu, abychom byli dobře připraveni na vrchol sezony. V tom nevidím problém.

  Při gólové střele jste viděl mezírku u tyčky nebo jste střílel naslepo?
  Viděl jsem ji. Vybruslil jsem zpoza branky a viděl jsem, že jde brankář dolů. Trochu štěstí jsem při střele měl, ale dírka tam byla.

  Vzpomněl jste si při střele na pokyn od brankáře, že na urostlého Miroslava Svobodu máte střílet do horních pater branky?
  Při brance jsem na to nemyslel, vyplynulo mi to ze situace. Jinak jsme si to říkali. Je to vysoký brankář, který má spodek branky dobře pokrytý. Střely jsme chtěli směrovat nahoru.

  Aktuálně na webu

  První útok zůstává, několik hráčů v Motoru pokračovat nebude

  před 2 dny, Tisková zpráva

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Vysněný postup do extraligy se nepodařil, to je prostý fakt. I tak měla ale sezona 2016-17 spoustu pozitivních momentů, na které se bude vzpomínat. Na vzpomínání ale není čas, už teď totiž na plné obrátky běží vyjednávání o smlouvách na sezonu...

  Reprezentace poprvé trénovala v Budvar aréně

  před 3 dny, Jaroslav Pešek

  České Budějovice čekali na hokejovou reprezentaci poměrně dlouho. Naposledy mohli jihočeští fanoušci sledovat zápas reprezentace z důvěrně známých sedadel před pěti lety, kdy v rámci Euro Hockey Challenge Češi porazili Německo dvakrát 3:2 - jednou po nájezdech a jednou po...

  Reprezentace chystá v Českých Budějovicích otevřený trénink i autogramiádu

  před 3 dny, Tisková zpráva

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Vrchol domácí hokejové sezóny je tady. Český národní tým ladí formu i sestavu na světový šampionát a má před sebou poslední zápasovou prověrku. V jižních Čechách odehraje nabité Carlson Hockey Games. K této příležitosti se fanoušci v Českých...

  Aktuality

  Legenda pomáhá 2. kolo

  Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

  18.4.2017

  Patera a Kondelík v U18

  Na MS U18, které se koná 13. dubna na Slovensku, nebudou chybět zástupci Motoru. Na akci byli nominováni brankář Jiří Patera a útočník Jáchym Kondelík, který nyní působí v zámoří.

  10.4.2017

  Vstupenky na baráž

  Prodej nemnoha zbylých vstupenek na barážové duely bude probíhat vždy ve fanshopu ve všední dny mezi 13. a 18. hodinou a ve dnech zápasů na pokladně č. 1 v Budvar aréně od 13 hodin.

  2.4.2017
  Archiv aktualit