PARTNEŘI WEBU
 • Permanentky a vstupenky na baráž 2017

  21.3.2017, Tisková zpráva

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Českobudějovičtí hokejisté zvládli už dva ze svých předsezónních cílů. Ovládli základní část WSM ligy a zvládli i dvě vyřazovací série a postoupili do baráže. V té je čekají dva nejhorší týmy extraligy HC Energie Karlovy Vary a HC Dynamo Pardubice a spolu s nimi ještě prvoligový soupeř, který vzejde ze souboje Jihlavy s Kladnem. Začíná se už v úterý 28. března v Pardubicích, první domácí duel je 31. března s Karlovými Vary. A jak se na duely dostat?

  Permanentky na celou sezonu zůstávají v platnosti, jejich majitelé prokázali nejen věrnost klubu, ale i vynikající počtářské schopnosti. Nejdražší běžná permanentka za 3000 pro jejího majitele znamenala v sezoně 2016-17 cenu na jedno utkání 81 Kč!!! A to byl tedy skvělý kauf... Ceny permanentek i vstupenek na baráž byly oznámeny už na začátku sezony a jejich cena se samozřejmě nemění. A kdy se bude prodávat?

  Internetová rezervace permanentek

  Barážové permanentky se budou prodávat po internetu od středy 22. března a rezervace skončí v pondělí 27. března o půlnoci, do kdy musí být rezervace i uhrazena! Výdej uhrazených internetových permanentek bude probíhat ve čtvrtek 30. března v době od 15 do 18 hodin na sekretariátu klubu nad druhou plochou Budvar arény. Stejně tak i v den utkání v pátek, kdy se ale dají čekat fronty. Internetový předprodej na jednotlivé zápasy bude probíhat případně až od druhého domácího zápasu, pokud ovšem bude co prodávat!

  Ceny permanentek na všechna utkání baráže

  Kategorie / Typ1. kategorie (dlouhé strany)2. kategorie (rohové sektory)3. kateogie (za brankami)4. kategorie (stání)Fanklub (D3 + D4)
  Základní cena1400 Kč1250 Kč1250 Kč1000 Kčpermanentní karty
  Děti do 130 cm / 6 letstejné ceny jako dospělí

  Ostatní předprodej

  Případné zbylé permanentky na baráž budou k přímému prodeji v kanceláři u pana Firmana v úterý 28. března a ve středu 29. března od 14 do 17 hodin. Zbývající vstupenky pak půjdou do prodeje na pokladnách v pátek 31. března od 13 hodin. V den utkání se bude prodávat vždy jen na daný zápas! Předprodej vstupenek ve fanshopu (pouze sektor A2, A4, C3 a stání) bude probíhat od úterý 21. března ve všední dny v otvírací době (13 - 18 hodin)!

  Ceny vstupenek na jednotlivá utkání baráže

  Kategorie / Typ1. kategorie (dlouhé strany)2. kategorie (rohové sektory)3. kateogie (za brankami)4. kategorie (stání)Fanklub (D3 + D4)
  Základní cena250 Kč230 Kč210 Kč190 Kčpermanentní karty
  Děti do 130 cm / 6 letstejné ceny jako dospělí

  Na baráž nemají vstup zdarma děti do 130 cm a 6 let jako v základní části. Je to z toho důvodu, že očekáváme výrazně naplněné hlediště a v případě účasti dalších několika stovek dětí by byla ohrožena (nejen) jejich bezpečnost.

  Rozdělení kategorií vstupenek a permanentekSektory
  1. kategoriedlouhé strany (sezení)A2, A3, A4, C3, C4, C5
  2. kategorierohové sektory (sezení)A5, A6, B2, B4, B5, C1, C2, C6, C7, D1

  rohový sektor (sezení) - hosté
  A1
  3. kategoriesektory za brankami (sezení/stání)B3, D2 / D3, D4
  4. kategoriestáníD5
  Fanklubsektory za brankou (stání/sezení)D3, D4
  Aktuálně na webu

  Bratři Jakub a Vojtěch Doktorové si v play off juniorky splnili dětský sen

  před 3 dny, Filip Kortus

  Patří k velkým nadějím českobudějovického hokeje. Talentovaní bratři Vojtěch a Jakub Doktorovi si v uplynulé sezoně splnili dětský sen. Při zápase čtvrtfinále play off DHL extraligy juniorů nastoupili bok po boku a náramně si to užili. Nyní se oba chystají na...

  Urostlý centr Peter Galamboš vyztuží útok Motoru

  16.5.2017, Tisková zpráva

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — A je tu další posila. Vysoký a důrazný slovenský centr Peter Galamboš má zkušenosti i z české extraligy, ale převážná část jeho kariéry je spojena s rodným Martinem. Tam byl i kapitánem a odtud si vybojoval šanci i ve slovenské reprezentaci....

  Útočník Martin Novák se po životní sezoně stěhuje na jih Čech

  15.5.2017, Filip Kortus

  Na jih Čech přichází velká ofenzivní posila. Útočník Martin Novák. Kmenový hráč Sparty Praha přichází do Motoru s pověstí produktivního forvarda, který v uplynulé sezoně zářil v dresu Jestřábi Prostějov. Osmadvacetiletý hokejista v uplynulé základní části WSM ligy...

  Aktuality

  Odchovanci do přípravy

  Na zkoušku se do přípravy Motoru vrací dva odchovanci Radek Prokeš a Miloslav Jáchym. Oba v uplynulé sezoně působili v týmech WSM ligy - Benátkách, resp. Frýdku-Místku.

  12.5.2017

  Legenda pomáhá 2. kolo

  Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

  18.4.2017

  Patera a Kondelík v U18

  Na MS U18, které se koná 13. dubna na Slovensku, nebudou chybět zástupci Motoru. Na akci byli nominováni brankář Jiří Patera a útočník Jáchym Kondelík, který nyní působí v zámoří.

  10.4.2017
  Archiv aktualit