PARTNEŘI WEBU
 • České hokejové hry nově s přízviskem Carlson. Vstupenky v prodeji od čtvrtka

  15.2.2017, Tisková zpráva

  Po čtyřech letech se do České republiky vrátí nejprestižnější z turnajů evropské hokejové tour. Poslední prověrka evropských top týmů se bude konat od 27. do 30. dubna v Českých Budějovicích. Hokejový svátek ponese nově název Carlson hockey games vycházející z původního Czech hockey games. Vstupenky budou v prodeji od čtvrtka 16. února – pouze pro členy komunity HOKEJKA. Volný prodej bude zahájen v pátek 17. února od 12 hodin.

  Značka Carlson – nový titulární partner českých hokejových her – u nás působí na poli automobilových provozních kapalin, autokosmetiky a motorových olejů. Spojení této značky s hokejem můžeme chápat také symbolicky, protože stejně jako u hokeje jde v tomto oboru o co největší rychlost, hbitost a výdrž. „Těší nás, že jsme získali možnost spojit tradiční český sport s ryze českou společností, jejíž výrobky dosahují světové úrovně stejně jako naši nejlepší hokejisté,“ komentuje přijetí nového člena hokejové rodiny národního týmu Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing – výhradního marketingového partnera ČSLH.

  Společnost Filson, jakožto výrobce produktů Carlson, si považuje za čest, že mohla svoji značku spojit s tak významnou událostí, jakou je jeden z turnajů EHT. „Pevně věříme, že se díky tomuto spojení podaří navázat dlouhodobou spolupráci s českým hokejem a zároveň tak nastartovat i novou tradici pro označení českých hokejových her,“ těší ředitele společnosti Carlson Libora Čiháka.

  V Českých Budějovicích se představí TOP hráči Česka, Švédska, Finska i Ruska. Sestavy, se kterými týmy na jihu Čech nastoupí, už budou téměř finální pro mistroství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Poslední volná místa v sestavě půjdou na dračku, takže na ledě každý nechá maximum. Proto byste ani vy neměli váhat a zajistit si vstupenky s dostatečným předstihem.

  Prodej vstupenek na Carlson hockey games

  Předprodej vstupenek na Carslon hockey games pouze pro členy komunitního projektu HOKEJKA.cz odstartuje ve čtvrtek 16. 2. 2017 v 10:30 hodin online a potrvá téměř do půlnoci (23:59 hod). Tento prodej bude určen pouze pro registrované členy HOKEJKY, kteří mají své HOKEJKA ID. Členové hokejky také získají 20,- Kč slevu na vstupenku. Každý, kdo je v komunitním programu HOKEJKA registrován, musí při přednostní koupi vstupenek zadat své HOKEJKA ID (identifikační číslo).

  To nalezne po přihlášení na webu www.hokejka.cz v pravém horním rohu obrazovky nebo na své HOKEJKA kartě, případně v pravidelném newsletteru v pravém horním rohu pod svým jménem.

  Volný prodej vstupenek začne v pátek 17. 2. 2017 ve 12 hodin.

  Prodej bude probíhat online na webech www.hokej.cz a www.hcmotor.cz prostřednictvím projektu HOKEJKA TICKET. Připravujeme také prodej ve fan shopu ČEZ Motor České Budějovice. Termíny prodeje ve fan shopu budou posléze zveřejněny na webu www.hcmotor.cz.

  Veškeré platební metody, které lze pro koupi vstupenek použít, najdete na webu PlatebniBrana.cz. Pokud budete vstupenky platit kartou, ujistěte se, že máte u své platební karty aktivovánu možnost platit kartou online.

  Vstupenka CZE-FIN, čtvrtek 27. 4. 2017

  Kateg.

  popis

  sektory

  Cena za ks

  1

  dlouhé strany (sezení)

  A2, A3, A4, A5, C2, C3, C4, C5

         490,00 Kč

  2

  krátké strany (sezení)

  A1, A6, B1, B2, B3, B4, B5, C1, D1, D2, D3, D4

         390,00 Kč

  3

  stání

  D5

         250,00 Kč

  4

  snížené vstupné

  místa se zhoršenou viditelností

         250,00 Kč

   

  Vstupenka na dvojutkání* víkend 29. a 30. 4. 2017

  Kateg.

  popis

  sektory

  Cena za ks

  1

  dlouhé strany (sezení)

  A2, A3, A4, A5, C2, C3, C4, C5

         690,00 Kč

  2

  krátké strany (sezení)

  A1, A6, B1, B2, B3, B4, B5, C1, D1, D2, D3, D4

         590,00 Kč

  3

  stání

  D5

         350,00 Kč

  4

  snížené vstupné

  místa se zhoršenou viditelností

         350,00 Kč

  *Vstupenka na dvojutkání - cena zahrnuje vstup vždy na obě utkání hraná v určitý den. Pokud chce jít fanoušek na sobotní i nedělní utkání českého týmu, je zapotřebí koupit dvě vstupenky (na sobotu RUS-FIN, CZE-SWE a na neděli SWE-FIN, CZE-RUS).

  Limit vstupenek zakoupených 1 osobou je 6 vstupenek (platí i pro členy komunity HOKEJKA)

  Průběžné informace k utkáním a dalším aktivitám národního týmu budou zveřejněny následně, včetně oficiálních profilů na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube  pod jednotným odkazem „narodnitym“.

  https://www.facebook.com/narodnitym

  http://instagram.com/narodnitym

  https://twitter.com/narodnitym

  https://www.youtube.com/narodnitym

  Aktuálně na webu

  První útok zůstává, několik hráčů v Motoru pokračovat nebude

  před 2 dny, Tisková zpráva

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Vysněný postup do extraligy se nepodařil, to je prostý fakt. I tak měla ale sezona 2016-17 spoustu pozitivních momentů, na které se bude vzpomínat. Na vzpomínání ale není čas, už teď totiž na plné obrátky běží vyjednávání o smlouvách na sezonu...

  Reprezentace poprvé trénovala v Budvar aréně

  před 3 dny, Jaroslav Pešek

  České Budějovice čekali na hokejovou reprezentaci poměrně dlouho. Naposledy mohli jihočeští fanoušci sledovat zápas reprezentace z důvěrně známých sedadel před pěti lety, kdy v rámci Euro Hockey Challenge Češi porazili Německo dvakrát 3:2 - jednou po nájezdech a jednou po...

  Reprezentace chystá v Českých Budějovicích otevřený trénink i autogramiádu

  před 3 dny, Tisková zpráva

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Vrchol domácí hokejové sezóny je tady. Český národní tým ladí formu i sestavu na světový šampionát a má před sebou poslední zápasovou prověrku. V jižních Čechách odehraje nabité Carlson Hockey Games. K této příležitosti se fanoušci v Českých...

  Aktuality

  Legenda pomáhá 2. kolo

  Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

  18.4.2017

  Patera a Kondelík v U18

  Na MS U18, které se koná 13. dubna na Slovensku, nebudou chybět zástupci Motoru. Na akci byli nominováni brankář Jiří Patera a útočník Jáchym Kondelík, který nyní působí v zámoří.

  10.4.2017

  Vstupenky na baráž

  Prodej nemnoha zbylých vstupenek na barážové duely bude probíhat vždy ve fanshopu ve všední dny mezi 13. a 18. hodinou a ve dnech zápasů na pokladně č. 1 v Budvar aréně od 13 hodin.

  2.4.2017
  Archiv aktualit