PARTNEŘI WEBU
 • České hokejové hry nově s přízviskem Carlson. Vstupenky v prodeji od čtvrtka

  15.2.2017, Tisková zpráva

  Po čtyřech letech se do České republiky vrátí nejprestižnější z turnajů evropské hokejové tour. Poslední prověrka evropských top týmů se bude konat od 27. do 30. dubna v Českých Budějovicích. Hokejový svátek ponese nově název Carlson hockey games vycházející z původního Czech hockey games. Vstupenky budou v prodeji od čtvrtka 16. února – pouze pro členy komunity HOKEJKA. Volný prodej bude zahájen v pátek 17. února od 12 hodin.

  Značka Carlson – nový titulární partner českých hokejových her – u nás působí na poli automobilových provozních kapalin, autokosmetiky a motorových olejů. Spojení této značky s hokejem můžeme chápat také symbolicky, protože stejně jako u hokeje jde v tomto oboru o co největší rychlost, hbitost a výdrž. „Těší nás, že jsme získali možnost spojit tradiční český sport s ryze českou společností, jejíž výrobky dosahují světové úrovně stejně jako naši nejlepší hokejisté,“ komentuje přijetí nového člena hokejové rodiny národního týmu Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing – výhradního marketingového partnera ČSLH.

  Společnost Filson, jakožto výrobce produktů Carlson, si považuje za čest, že mohla svoji značku spojit s tak významnou událostí, jakou je jeden z turnajů EHT. „Pevně věříme, že se díky tomuto spojení podaří navázat dlouhodobou spolupráci s českým hokejem a zároveň tak nastartovat i novou tradici pro označení českých hokejových her,“ těší ředitele společnosti Carlson Libora Čiháka.

  V Českých Budějovicích se představí TOP hráči Česka, Švédska, Finska i Ruska. Sestavy, se kterými týmy na jihu Čech nastoupí, už budou téměř finální pro mistroství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Poslední volná místa v sestavě půjdou na dračku, takže na ledě každý nechá maximum. Proto byste ani vy neměli váhat a zajistit si vstupenky s dostatečným předstihem.

  Prodej vstupenek na Carlson hockey games

  Předprodej vstupenek na Carslon hockey games pouze pro členy komunitního projektu HOKEJKA.cz odstartuje ve čtvrtek 16. 2. 2017 v 10:30 hodin online a potrvá téměř do půlnoci (23:59 hod). Tento prodej bude určen pouze pro registrované členy HOKEJKY, kteří mají své HOKEJKA ID. Členové hokejky také získají 20,- Kč slevu na vstupenku. Každý, kdo je v komunitním programu HOKEJKA registrován, musí při přednostní koupi vstupenek zadat své HOKEJKA ID (identifikační číslo).

  To nalezne po přihlášení na webu www.hokejka.cz v pravém horním rohu obrazovky nebo na své HOKEJKA kartě, případně v pravidelném newsletteru v pravém horním rohu pod svým jménem.

  Volný prodej vstupenek začne v pátek 17. 2. 2017 ve 12 hodin.

  Prodej bude probíhat online na webech www.hokej.cz a www.hcmotor.cz prostřednictvím projektu HOKEJKA TICKET. Připravujeme také prodej ve fan shopu ČEZ Motor České Budějovice. Termíny prodeje ve fan shopu budou posléze zveřejněny na webu www.hcmotor.cz.

  Veškeré platební metody, které lze pro koupi vstupenek použít, najdete na webu PlatebniBrana.cz. Pokud budete vstupenky platit kartou, ujistěte se, že máte u své platební karty aktivovánu možnost platit kartou online.

  Vstupenka CZE-FIN, čtvrtek 27. 4. 2017

  Kateg.

  popis

  sektory

  Cena za ks

  1

  dlouhé strany (sezení)

  A2, A3, A4, A5, C2, C3, C4, C5

         490,00 Kč

  2

  krátké strany (sezení)

  A1, A6, B1, B2, B3, B4, B5, C1, D1, D2, D3, D4

         390,00 Kč

  3

  stání

  D5

         250,00 Kč

  4

  snížené vstupné

  místa se zhoršenou viditelností

         250,00 Kč

   

  Vstupenka na dvojutkání* víkend 29. a 30. 4. 2017

  Kateg.

  popis

  sektory

  Cena za ks

  1

  dlouhé strany (sezení)

  A2, A3, A4, A5, C2, C3, C4, C5

         690,00 Kč

  2

  krátké strany (sezení)

  A1, A6, B1, B2, B3, B4, B5, C1, D1, D2, D3, D4

         590,00 Kč

  3

  stání

  D5

         350,00 Kč

  4

  snížené vstupné

  místa se zhoršenou viditelností

         350,00 Kč

  *Vstupenka na dvojutkání - cena zahrnuje vstup vždy na obě utkání hraná v určitý den. Pokud chce jít fanoušek na sobotní i nedělní utkání českého týmu, je zapotřebí koupit dvě vstupenky (na sobotu RUS-FIN, CZE-SWE a na neděli SWE-FIN, CZE-RUS).

  Limit vstupenek zakoupených 1 osobou je 6 vstupenek (platí i pro členy komunity HOKEJKA)

  Průběžné informace k utkáním a dalším aktivitám národního týmu budou zveřejněny následně, včetně oficiálních profilů na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube  pod jednotným odkazem „narodnitym“.

  https://www.facebook.com/narodnitym

  http://instagram.com/narodnitym

  https://twitter.com/narodnitym

  https://www.youtube.com/narodnitym

  Aktuálně na webu

  Přestávka skončila a jde se na to! První na řadě je Přerov

  dnes, Miroslav Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Téměř dva týdny trvající přestávka je pryč. Konečně se začne opět hrát a hned hezky od podlahy. První překážkou na cestě je tým HC ZUBR Přerov. První dvě utkání se odehrají v Budvar aréně a jasnými favority série jsou Jihočeši. V...

  OF1: CHM - CEB 3:2sn - Chomutov urval první utkání v nájezdech

  včera, Filip Kortus

  Dvakrát vedli, ale bohužel to nakonec nestačilo. Starší dorost Motoru v první utkání play off byl proti Chomutovu blízko první výhře. Utkání se protáhlo až do samostatných nájezdů, kde rozhodl až ve čtvrté sérii Kryštof Ouřada. V sérii se pokračuje zítra od 12:30 znovu v SD...

  JUN: ZLN–CEB 6:3 – Juniorka ve Zlíně neuspěla

  včera, Miroslav Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — V dalším kole juniorské extraligy zajížděli Jihočeši do Zlína. Zápas rozhodla druhá třetina, kde Motor inkasoval tři branky a nedal žádnou. V poslední části už jen Budějovičtí zmírnili svoji porážku. Motoru patří čtvrtá příčka, ale na čelo už...

  Aktuality

  Dostálek proti Přerovu

  Loni stál v play-off na straně Přerova, teď bude bojovat za Motor. Jak se těší na čtvrtfinálovou sérii útočník Vlastimil Dostálek čtěte ZDE.

  21.2.2017

  Přerov soupeřem pro ČF

  Motor bude mít v play-off stejného čtvrtfinálového soupeře, jako loni. HC ZUBR Přerov porazil v předkole Prostějov 3:1 na zápasy a v neděli poprvé zavítá do Budvar arény.

  21.2.2017

  EkoProgram

  Vylosovaní výherci EkoProgramu mají tentokrát čísla: 1, 174 a 177.

  13.2.2017
  Archiv aktualit