PARTNEŘI WEBU
 • České hokejové hry nově s přízviskem Carlson. Vstupenky v prodeji od čtvrtka

  15.2.2017, Tisková zpráva

  Po čtyřech letech se do České republiky vrátí nejprestižnější z turnajů evropské hokejové tour. Poslední prověrka evropských top týmů se bude konat od 27. do 30. dubna v Českých Budějovicích. Hokejový svátek ponese nově název Carlson hockey games vycházející z původního Czech hockey games. Vstupenky budou v prodeji od čtvrtka 16. února – pouze pro členy komunity HOKEJKA. Volný prodej bude zahájen v pátek 17. února od 12 hodin.

  Značka Carlson – nový titulární partner českých hokejových her – u nás působí na poli automobilových provozních kapalin, autokosmetiky a motorových olejů. Spojení této značky s hokejem můžeme chápat také symbolicky, protože stejně jako u hokeje jde v tomto oboru o co největší rychlost, hbitost a výdrž. „Těší nás, že jsme získali možnost spojit tradiční český sport s ryze českou společností, jejíž výrobky dosahují světové úrovně stejně jako naši nejlepší hokejisté,“ komentuje přijetí nového člena hokejové rodiny národního týmu Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing – výhradního marketingového partnera ČSLH.

  Společnost Filson, jakožto výrobce produktů Carlson, si považuje za čest, že mohla svoji značku spojit s tak významnou událostí, jakou je jeden z turnajů EHT. „Pevně věříme, že se díky tomuto spojení podaří navázat dlouhodobou spolupráci s českým hokejem a zároveň tak nastartovat i novou tradici pro označení českých hokejových her,“ těší ředitele společnosti Carlson Libora Čiháka.

  V Českých Budějovicích se představí TOP hráči Česka, Švédska, Finska i Ruska. Sestavy, se kterými týmy na jihu Čech nastoupí, už budou téměř finální pro mistroství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Poslední volná místa v sestavě půjdou na dračku, takže na ledě každý nechá maximum. Proto byste ani vy neměli váhat a zajistit si vstupenky s dostatečným předstihem.

  Prodej vstupenek na Carlson hockey games

  Předprodej vstupenek na Carslon hockey games pouze pro členy komunitního projektu HOKEJKA.cz odstartuje ve čtvrtek 16. 2. 2017 v 10:30 hodin online a potrvá téměř do půlnoci (23:59 hod). Tento prodej bude určen pouze pro registrované členy HOKEJKY, kteří mají své HOKEJKA ID. Členové hokejky také získají 20,- Kč slevu na vstupenku. Každý, kdo je v komunitním programu HOKEJKA registrován, musí při přednostní koupi vstupenek zadat své HOKEJKA ID (identifikační číslo).

  To nalezne po přihlášení na webu www.hokejka.cz v pravém horním rohu obrazovky nebo na své HOKEJKA kartě, případně v pravidelném newsletteru v pravém horním rohu pod svým jménem.

  Volný prodej vstupenek začne v pátek 17. 2. 2017 ve 12 hodin.

  Prodej bude probíhat online na webech www.hokej.cz a www.hcmotor.cz prostřednictvím projektu HOKEJKA TICKET. Připravujeme také prodej ve fan shopu ČEZ Motor České Budějovice. Termíny prodeje ve fan shopu budou posléze zveřejněny na webu www.hcmotor.cz.

  Veškeré platební metody, které lze pro koupi vstupenek použít, najdete na webu PlatebniBrana.cz. Pokud budete vstupenky platit kartou, ujistěte se, že máte u své platební karty aktivovánu možnost platit kartou online.

  Vstupenka CZE-FIN, čtvrtek 27. 4. 2017

  Kateg.

  popis

  sektory

  Cena za ks

  1

  dlouhé strany (sezení)

  A2, A3, A4, A5, C2, C3, C4, C5

         490,00 Kč

  2

  krátké strany (sezení)

  A1, A6, B1, B2, B3, B4, B5, C1, D1, D2, D3, D4

         390,00 Kč

  3

  stání

  D5

         250,00 Kč

  4

  snížené vstupné

  místa se zhoršenou viditelností

         250,00 Kč

   

  Vstupenka na dvojutkání* víkend 29. a 30. 4. 2017

  Kateg.

  popis

  sektory

  Cena za ks

  1

  dlouhé strany (sezení)

  A2, A3, A4, A5, C2, C3, C4, C5

         690,00 Kč

  2

  krátké strany (sezení)

  A1, A6, B1, B2, B3, B4, B5, C1, D1, D2, D3, D4

         590,00 Kč

  3

  stání

  D5

         350,00 Kč

  4

  snížené vstupné

  místa se zhoršenou viditelností

         350,00 Kč

  *Vstupenka na dvojutkání - cena zahrnuje vstup vždy na obě utkání hraná v určitý den. Pokud chce jít fanoušek na sobotní i nedělní utkání českého týmu, je zapotřebí koupit dvě vstupenky (na sobotu RUS-FIN, CZE-SWE a na neděli SWE-FIN, CZE-RUS).

  Limit vstupenek zakoupených 1 osobou je 6 vstupenek (platí i pro členy komunity HOKEJKA)

  Průběžné informace k utkáním a dalším aktivitám národního týmu budou zveřejněny následně, včetně oficiálních profilů na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube  pod jednotným odkazem „narodnitym“.

  https://www.facebook.com/narodnitym

  http://instagram.com/narodnitym

  https://twitter.com/narodnitym

  https://www.youtube.com/narodnitym

  Aktuálně na webu

  Jízda juniorů skončila v semifinále. Třinec postoupil zaslouženě, ví Radoš

  dnes, Matěj Mayer

  Naposledy v roce 2009 se dostali junioři Českých Budějovic tak daleko. Po dlouhých letech v suterénu nejvyšší juniorské soutěže, kdy dokonce hrozil sestup do nižší ligy, se juniorskému týmu Motoru povedl parádní úspěch. Parta kolem trenérů Kupky a Roba se prokousala až do...

  Vybavte se na eshopu na baráž a dopravu budete mít zdarma

  dnes, Redakce

  Jedete už do Pardubic nebo se chystáte až na páteční domácí souboj s Karlovými Vary? Motor zahájí boj o svou jedinečnou šanci. Pořiďte si k tomu milou vzpomínku. Na tento víkend pro vás máme speciální akci. Pokud si nakoupíte od pátku 24. března od 15 hodin do neděle 26. března...

  JUN: CEB–TRI 0:5 – Oceláři vyhráli i třetí zápas a juniorce končí sezona

  včera, Denisa Józsová

  Pro Budějovické byl třetí zápas duelem o vše. V případě výhry by si vynutili prodloužení série. Bohužel Jihočeši nebyli schopní vstřelit branku, a nakonec prohráli 0:5. Přesto je postup do semifinále DHL Extraligy juniorů největší úspěch za poslední léta v juniorské kategorii....

  Aktuality

  Junioři v SF s Třincem

  Soupeřem českobudějovické juniorky budou v semifinálové sérii hokejisté Třince. Úvodní zápasy série hrané na tři vítězné zápasy se hrají na ledě Třince (19.3, 20.3.), v Budějovicích se pak bude hrát ve čtvrtek 23. března (16:00 v Budvar aréně, vstup volný), případně v pátek 24. března.

  17.3.2017

  Druhý souboj univerzit

  Ve středu 15. 3. se od 18 hodin v Budvar aréně odehraje 2. ročník souboje univerzit mezi Jihočeskou univerzitou a Vysokou školou technickou a ekonomickou. Nastoupí řada bývalých či současných hráčů Motoru a připravena je velkolepá show i bohatý doprovodný program. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni!

  11.3.2017

  Slavia soupeřem pro SF

  Motor bude mít v play-off stejného semifinálového soupeře, jako loni. HC Slavia Praha porazila ve čtvrtfinále Třebíč 4:0 na zápasy a v pondělí poprvé zavítá do Budvar arény.

  7.3.2017
  Archiv aktualit