27.01.2018, Denisa Józsová

SDO: SLZ - CEB 2:5 - Motor porazil rakouského soupeře i podruhé!

Starší dorostenci mají v posledních utkáních skvělou formu. To ukázali již včera, kdy jako první druhý tým porazili Salzburg. Odveta čekala České Budějovice hned druhý den. A Jihočeši ji zvládli opět skvěle. Dostali se do vedení 4:0. Domácí sice vstřelili dvě slepené branky na začátku poslední desetiminutovky, avšak Novák zpečetil výhru do prázdné brány. Hodně se dařilo Matěji Tomanovi, jenž si připsal čtyři asistence!
Radek Bělohlav (CEB): Z našeho pohledu jsme zápas začali v tempu, v jakém jsme včera skončili. Měli jsme ještě lepší pohyb než v předchozím zápase. Parádně se nám povedla druhá třetina. Po menším výpadku ve třetí třetině jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Paráda.