ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
13.10.2017, Tisková zpráva

Trenér Antonín Stavjaňa v Motoru končí!

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Rok a půl trvala mise trenéra Antonína Stavjani na jihu Čech, nyní ale končí. "V minulé sezoně jsme vnímali jakýsi postupný progres ve výkonnosti týmu. Ten se ale v určité fázi zastavil a od té doby stagnujeme a výsledky ani výkony nejsou podle představ nás, ani našich fanoušků. Vzhledem k cíli, který máme, si to ale nemůžeme dovolit, proto jsme se rozhodli odvolat trenéra Stavjaňu," shrnul stručně důvody odvolání generální manažer Stanislav Bednařík. V sobotním duelu povedou tým dočasně asistenti Štrba s Bombicem, na konci týdne by měl být představen nový hlavní kouč.
Antonín Stavjaňa odkoučoval jako trenér ČEZ Motoru České Budějovice 85 mistrovských zápasů, v těch měl tým úspěšnost přesně 65 %. "Chtěli bychom Antonínu Stavjaňovi poděkovat za jeho práci. Určitě dělal ze svého pohledu maximum, nicméně naše cíle jsou ty nejvyšší a zejména gólová produkce a vůbec spokojenost nás i fanoušků s předváděnou hrou se rozhodně nezvyšovaly. Změnu na trenérském postu tak vidíme jako příležitost k tomu, aby se projev mužstva zlepšil," doplnil Bednařík. Ostatně změna na trenérském postu nebude zřejmě jediná. Klub je i nadále aktivní na přestupovém trhu a hledá kvalitní hráče, kteří by pomohli výkony Motoru zlepšit.
Sociální sítě

Děkujeme všem účastníkům letošní soutěže a gratulujeme vítězi! 15 000 Kč na jakýkoli vybraný zájezd s Pangeo tours se jistě hodí...

Byly to včera nervy, ale díky skvělému Davidu Gábovi stačil ke třem bodům nakonec i jediný gól! youtu.be/Hldzbx885vw?a

Jednobrankovou výhru nad Litoměřicemi hodnotil Josef #Mikyska. #CEBvLTMhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Jediná branka stačila na tři body proti @hcstadion! #CEBvLTM #domaci #tvrz