ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
5.10.2017, Denisa Józsová

Vyválčí Motor šestou výhru v řadě? Tentokrát ho čeká duel v Ústí nad Labem

České Budějovice se nacházejí na třetím místě tabulky WSM ligy a zdobí je série pěti vyhraných zápasů v řadě. Přesto výkony jihočeského mančaftu nejsou tím, co by diváky těšilo. Jelikož jde především o ubojovaná vítězství, která rozhodl jediný gól. Utkání budete moci sledovat online zde nebo zde.

HC Slovan Ústí nad Labem

V loňské sezóně skončilo Ústí na šestém místě poté, co padlo ve čtvrtfinále s Kladnem 0:4 na zápasy. Po konci sezóny z týmu odešel Zdeněk Doležal, který si v základní části připsal 45 bodů, což z něj dělalo nejvíce bodujícího hráče v týmu a čtvrtého nejproduktivnějšího v lize. Dalším hráčem, který odešel, se stal Jaroslav Kasík, který, stejně jako Doležal, zamířil do pražské Slavie.

Vstup do sezóny se Slovanu moc nepovedl, nachází se na jedenáctém místě se ziskem 11 bodů. Ústí dokonce prohrálo pět utkání v řadě, ale poslední utkání přece jen vyhrálo. Hráči z Ústeckého kraje ho odehráli na ledě Havířova, kde otočil nepříznivý vývoj a zvítězili 8:4. Při výhře se blýskli především dva hráči. Obránce David Bernad (1+3) a útočník Jaroslav Roubík (2+2).

Právě Jaroslav Roubík je největší osobností v týmu. Tomu se zároveň povedl málo vídaný kousek, kdy, právě v utkání s Havířovem, dosáhl na metu 1000 bodů ve WSM lize. Zároveň je spolu s Vrdlovcem nejproduktivnějším hráčem Ústí.

Sestava Slovanu z posledního utkání:

Soukup – Husák, Bernad, Vl. Brož, Macek, Hes, Mlčoch – Melka, Roubík, Smolka – D. Merta, Vrdlovec, L. Volf – Dufek, Najman, P. Kousal – Gengel, Severa, Markulinec


10. kolo

HC Slovan Ústí nad Labem

ČEZ Motor České Budějovice

Sobota 7.10., 17:00, Zimní stadion Ústí n. L.

Z tábora Motoru

České Budějovice se drží na vítězné vlně, když vyhrály posledních pět utkání v řadě. Celkově přišlo sedm výher v devíti zápasech. Přesto Jihočeši nepodávají dvakrát přesvědčivé výkony. A jestli Motoru něco vyloženě nesedí, je to hra v početní výhodě. V její úspěšnosti se Jihočeši nacházejí na předposledním místě s 11,63%. Je téměř jisté, že do Ústí nad Labem se nevydá Filip Vlček, který byl z důvodu porušení životosprávy poslán do Písku.

Sestava Českých Budějovic z posledního utkání:

Kváča – Fillman, F. Novák, Kutlák, Vráblík, Pavlin, Pýcha – Čermák, Pajič, Nedorost – Crowder, Galamboš, Dostálek – L. Květoň, Vlček, Heřman – Šulek, Toman, DoktorSociální sítě

Děkujeme všem účastníkům letošní soutěže a gratulujeme vítězi! 15 000 Kč na jakýkoli vybraný zájezd s Pangeo tours se jistě hodí...

Byly to včera nervy, ale díky skvělému Davidu Gábovi stačil ke třem bodům nakonec i jediný gól! youtu.be/Hldzbx885vw?a

Jednobrankovou výhru nad Litoměřicemi hodnotil Josef #Mikyska. #CEBvLTMhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Jediná branka stačila na tři body proti @hcstadion! #CEBvLTM #domaci #tvrz