ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
20.6.2017, Filip Kortus

Jihočeský výběr ročníku 2008 se stal vítězem Jarní ligy

Koncem dubna byl na "try-out" tréninku složen trenéry v čele s Adamem Vylíčelem tým, který reprezentoval jižní Čechy v projektu Jarní liga. Jihočeši nastupovali pod názvem "Beasts".

Po třech úvodních turnajích hrající systémem každý s každým patřila tzv. Beasts druhá příčka. Jihočeši tak měli výhodnou pozici do závěrečného finálového šampionátu v Neratovicích.

První v cestě k vysněnému titulu stál celek "Kings". Jihočeši s nimi neměli sebemenší problém a po hladkém průběhu pronikli do semifinále. V něm narazili na "Capitals". Nepříjemný soupeř kousal, ale "Beasts" po výborném výkonu okořeněném reflexivními zákroky brankáře postoupili do finálové bitvy. V ní se střetli s dosud neporaženými "Vikings". I na ně však dokázali mladí hokejisté najít recept a mohli slavit velké vítězství. Závěr turnaj ještě zpestřily dovedností soutěže, při kterých zazářil Martin Hečko, když se po nejrychleji zajetém kole kolem ledové plochy stal nejrychlejším bruslařem.

Brankáři: Vojtěch Jelínek, Jan Macháček.

Hráči: Jan Bartuška, David Fleischman, Martin Hečko, Ondřej Hejda, Tomáš Jiřík, Robin Mohyla, Jiří Novotný, Tomáš Pýcha, Jiří Strachota. 

Trenér: Adam Vylíčil.
 

Sociální sítě

Vylezlo teplé jarní sluníčko ?? - a přesto začíná nová sezona zimního sportu, jakým je hokej ??Letos se spoustou...

Před 20 lety zemřel legendární útočník Jiří Macelis. Za ČB 9 sezon, cca. 50 zápasů, 42 gólů! S @narodnitym mistr světa 1949, rok...

Trenér Václav Prospal si bere do letní přípravy několik hokejistů na zkoušku. Mimo jiné navrátilce Vláďu Škodu....

Václav Prospal si vybral první spolupracovníky. A v pondělí už se hráči začnou připravovat na novou sezonu!...