ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
20.6.2017, Filip Kortus

Jihočeský výběr ročníku 2008 se stal vítězem Jarní ligy

Koncem dubna byl na "try-out" tréninku složen trenéry v čele s Adamem Vylíčelem tým, který reprezentoval jižní Čechy v projektu Jarní liga. Jihočeši nastupovali pod názvem "Beasts".

Po třech úvodních turnajích hrající systémem každý s každým patřila tzv. Beasts druhá příčka. Jihočeši tak měli výhodnou pozici do závěrečného finálového šampionátu v Neratovicích.

První v cestě k vysněnému titulu stál celek "Kings". Jihočeši s nimi neměli sebemenší problém a po hladkém průběhu pronikli do semifinále. V něm narazili na "Capitals". Nepříjemný soupeř kousal, ale "Beasts" po výborném výkonu okořeněném reflexivními zákroky brankáře postoupili do finálové bitvy. V ní se střetli s dosud neporaženými "Vikings". I na ně však dokázali mladí hokejisté najít recept a mohli slavit velké vítězství. Závěr turnaj ještě zpestřily dovedností soutěže, při kterých zazářil Martin Hečko, když se po nejrychleji zajetém kole kolem ledové plochy stal nejrychlejším bruslařem.

Brankáři: Vojtěch Jelínek, Jan Macháček.

Hráči: Jan Bartuška, David Fleischman, Martin Hečko, Ondřej Hejda, Tomáš Jiřík, Robin Mohyla, Jiří Novotný, Tomáš Pýcha, Jiří Strachota. 

Trenér: Adam Vylíčil.
 

Sociální sítě

Matěj #Toman se dnes blýskl dvěma góly proti @hcslovanusti a mohl si tak užít ovací od vyprodané Budvar areny. Jeho dojmy z...

Dnešní podvečer měl několik hrdinů. Jedním z nich byl šestnáctiletý Matěj #Toman! #CEBvUNLhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor otočil vývoj zápasu a následně nedal Ústí šanci! hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Slavíme další domácí triumf! @hcslovanusti jsme přehráli jednoznačně 7:1. #domaci #tvrz #CEBvUNL