PARTNEŘI WEBU
 • Omlazený výběr Motoru reprezentoval na turnaji TOP4

  2.5.2017, Filip Kortus

  Již druhý ročník turnaje TOP 4 přivítala českobudějovická sportovní hala v úterní podvečer. Stejně jako před rokem se ve florbale střetly týmy z fotbalového Dynama, volejbalového Jihostroje, pořadatelských FBC Štírů a samozřejmě i z hokejového Motoru. Povedenou akci přivábilo i pár stovek fanoušků.

  Po půl šesté začaly první turnajové zápasy, budějovický Motor v prvním utkání změřil síly s Jihostrojem. „Bavilo mě to, florbal je perfektní sport. Míček je lehčí než puk, bylo to něco jiného,“ říkal šikula Ondřej Šulek, který si turnaj TOP4 vyzkoušel poprvé. Pro Ondřej Šulka nebyla práce s florbalovou holí cizí, přestože ji dlouho nedržel v ruce. „Největší zkušenost s florbalem mám ze základní školy, kde jsem absolvoval jeden turnaj,“ pravil věčně usměvavý útočník.

  Od minulého turnaje prošel kádr značnou obměnou, což se projevilo i na nominaci na turnaj. Barvy ČEZ Motor hájili Ondřej Šulek, Jakub Doktor, Jan Bárta, Filip Vlček, Petr Kváča a dvojice obránců Roman Vráblík s Pavlem Pýchou, kteří už se zúčastnili prvního ročníku florbalového turnaje. Při zápasech se stejně jako po celou sezonu mohli spoléhat na výbornou podporu v hledišti. Fanoušci letošního vítěze WSM ligy si nenechali ujít Motor ani na florbalových zápasech.

  Zástupci z Motoru v nabité konkurenci uspěli. Vyrovnané utkání dokázali sehrát i s týmem FBC Štíři, dařilo se jim i s Dynamem a Jihostrojem. Akci nechyběl doprovodný program, účastníci si mohli vyzkoušet například rychlost své střely či sledovat utkání na velkoplošné obrazovce. Akci podpořil i maskot florbalového superfinále a florbalová ikona Milan Fridrich.

   
  Aktuálně na webu

  Bratři Jakub a Vojtěch Doktorové si v play off juniorky splnili dětský sen

  před 3 dny, Filip Kortus

  Patří k velkým nadějím českobudějovického hokeje. Talentovaní bratři Vojtěch a Jakub Doktorovi si v uplynulé sezoně splnili dětský sen. Při zápase čtvrtfinále play off DHL extraligy juniorů nastoupili bok po boku a náramně si to užili. Nyní se oba chystají na...

  Urostlý centr Peter Galamboš vyztuží útok Motoru

  16.5.2017, Tisková zpráva

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — A je tu další posila. Vysoký a důrazný slovenský centr Peter Galamboš má zkušenosti i z české extraligy, ale převážná část jeho kariéry je spojena s rodným Martinem. Tam byl i kapitánem a odtud si vybojoval šanci i ve slovenské reprezentaci....

  Útočník Martin Novák se po životní sezoně stěhuje na jih Čech

  15.5.2017, Filip Kortus

  Na jih Čech přichází velká ofenzivní posila. Útočník Martin Novák. Kmenový hráč Sparty Praha přichází do Motoru s pověstí produktivního forvarda, který v uplynulé sezoně zářil v dresu Jestřábi Prostějov. Osmadvacetiletý hokejista v uplynulé základní části WSM ligy...

  Aktuality

  Odchovanci do přípravy

  Na zkoušku se do přípravy Motoru vrací dva odchovanci Radek Prokeš a Miloslav Jáchym. Oba v uplynulé sezoně působili v týmech WSM ligy - Benátkách, resp. Frýdku-Místku.

  12.5.2017

  Legenda pomáhá 2. kolo

  Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

  18.4.2017

  Patera a Kondelík v U18

  Na MS U18, které se koná 13. dubna na Slovensku, nebudou chybět zástupci Motoru. Na akci byli nominováni brankář Jiří Patera a útočník Jáchym Kondelík, který nyní působí v zámoří.

  10.4.2017
  Archiv aktualit