PARTNEŘI WEBU
 • Tým žáků ročníku 2006 si veze bronz z přeboru 5.tříd

  24.4.2017, Redakce

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — V Havlíčkově Brodě, na třídenním, velmi kvalitně obsazeném turnaji Jana Suchého mladších žáků, obsadili naší páťáci v silné konkurenci svých vrstevníků 3.místo a po zásluze si vezou domů na jih bronzové medaile! Hrálo se tabulkovým systémem každý s každým 2x 20 minut, jako neoficiální Mistrovství České republiky pátých tříd.

  V Havlíčkově Brodě, na třídenním, velmi kvalitně obsazeném turnaji Jana Suchého mladších žáků, obsadili naší páťáci v silné konkurenci svých vrstevníků 3.místo a po zásluze si vezou domů na jih bronzové medaile! Hrálo se tabulkovým systémem každý s každým 2x 20 minut, jako neoficiální Mistrovství České republiky pátých tříd.

  Týmy : Rebel Havlíčkův Brod, HC Motor České Budějovice, HC Oceláři Třinec, HC Bílý Tygři Liberec, HC Slavia Praha, HK Mountfield Hradec Králové, HC Dukla Jihlava, HC Kometa Brno ; hrál systémem každý s každým 2x 20 minut jako neoficiální mistrovství ČR hráčů ročníku 2006. Hodnocení trenéra Hanzala : všem klukům patří velká pochvala za výkony na tomto náročném turnaji, který důsledně prověřil našeho hokejové kvality a dovednosti. Kluci si určitě medaile zasloužili i tím, že se dokázali, i když se třeba nedařilo, pořádně semknout a makali jako jeden tým nadoraz. Svojí hrou a výkony také kluci přispěli ke vzorné reprezentaci klubu HC Motor na takto skvěle obsazeném turnaji. Byla to tady na turnaji má rozlučka s tímto týmem, tak bych chtěl klukům za ty 3 roky co jsem je trénoval, moc poděkovat a popřát hodně podobných úspěchů v jejich další hokejové kariéře :)

  Sestava Motoru 2006 : Masopust Richard, Schacherle Albert – Postl Dominik, Zevl Kristian, Gřegořek Adam, Zikeš Václav – Šimon Alan, Hoch Štěpán, Palán Ondřej – Stöhr Matěj, Falta Milan, Masopust Štěpán – Brabec David, Minář Petr. Trenér : Hanzal, Zevl

  Nejlepším hráčem týmu byl po zásluze vyhlášen útočník Alan Šimons 11 brankami.

  Výsledky zápasů HC Motor ČB :

  Pátek 31.03
  HC Motor ČB – Kometa Brno 0:0
  Dukla Jihlava – HC Motor ČB 6:1 (3:1) ; branka : Hoch

  Sobota 01.04.
  Slavia Praha – HC Motor ČB 3:3 (1:3) ; branky : Šimon, Masopust, Palán
  HC Motor ČB – Havl. Brod 6:2 (4:2) ; branky : Šimon 3, Palán, Falta, Gřegořek
  HC Motor ČB – Mountfield Hr. Králové 3:3 (2:2) ; branky : Šimon 2, Stöhr

  Neděle 02.04.
  HC Motor ČB – HC Oceláři Třinec 6:2 (3:2) ; branky : Šimon 3, Masopust, Minář, Postl
  HC Motor ČB – HC Bílý tygři Liberec 5:2 (3:1) ; branky : Masopust 2, Šimon 2, Postl

  S koncem úspěšné hokejové sezóny patří ještě zmínit, že tým MŽB/ r.2006, pod vedením zkušených trenérů Filipa Turka, Františka Čecha a Jiřího Hanzala, obsadil mezi 19-ti týmy v Lize mladších žáků sk. D, v kategorii ročníků 2005-2006, krásné druhé místo. Moc všem, i jménem klubu, gratulujeme!!!

  Aktuálně na webu

  Bratři Jakub a Vojtěch Doktorové si v play off juniorky splnili dětský sen

  před 3 dny, Filip Kortus

  Patří k velkým nadějím českobudějovického hokeje. Talentovaní bratři Vojtěch a Jakub Doktorovi si v uplynulé sezoně splnili dětský sen. Při zápase čtvrtfinále play off DHL extraligy juniorů nastoupili bok po boku a náramně si to užili. Nyní se oba chystají na...

  Urostlý centr Peter Galamboš vyztuží útok Motoru

  16.5.2017, Tisková zpráva

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — A je tu další posila. Vysoký a důrazný slovenský centr Peter Galamboš má zkušenosti i z české extraligy, ale převážná část jeho kariéry je spojena s rodným Martinem. Tam byl i kapitánem a odtud si vybojoval šanci i ve slovenské reprezentaci....

  Útočník Martin Novák se po životní sezoně stěhuje na jih Čech

  15.5.2017, Filip Kortus

  Na jih Čech přichází velká ofenzivní posila. Útočník Martin Novák. Kmenový hráč Sparty Praha přichází do Motoru s pověstí produktivního forvarda, který v uplynulé sezoně zářil v dresu Jestřábi Prostějov. Osmadvacetiletý hokejista v uplynulé základní části WSM ligy...

  Aktuality

  Odchovanci do přípravy

  Na zkoušku se do přípravy Motoru vrací dva odchovanci Radek Prokeš a Miloslav Jáchym. Oba v uplynulé sezoně působili v týmech WSM ligy - Benátkách, resp. Frýdku-Místku.

  12.5.2017

  Legenda pomáhá 2. kolo

  Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

  18.4.2017

  Patera a Kondelík v U18

  Na MS U18, které se koná 13. dubna na Slovensku, nebudou chybět zástupci Motoru. Na akci byli nominováni brankář Jiří Patera a útočník Jáchym Kondelík, který nyní působí v zámoří.

  10.4.2017
  Archiv aktualit