ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
21.6.2012, HC MOUNTFIELD a.s.

Pomoc Romanu Bernatovi

Č. B u d ě j o v i c e - Jak sdělil předseda představenstva HC Mountfield a.s. a generální manažer Ing. Zdeněk Blažek, tak po splnění všech administrativních náležitostí vytvoří HC Mountfield konto na pomoc Romanu Bernatovi. Osmnáctiletý hokejista se během tréninku nešťastně srazil s nákladním automobilem a způsobil si vážné zranění. V důsledku tohoto zranění mu lékaři museli amputovat dolní končetinu. Představenstvo HC Mountfield rozhodlo, že podpoří sbírku na pomoc Romanu Bernatovi vkladem 200 tis. Kč.

Veřejnost a fanoušci klubu budou moci přispět na vytvořené konto finanční částkou dle svého uvážení. Číslo konta bude zveřejněno na webových stránkách klubu www.hokejcb.cz.

Konto se zakládá po vzájemné dohodě vedení klubu s rodinou Romana Bernata, který je v současné době stále v péči lékařů českobudějovické nemocnice.

Roman Bernat je rodákem ze Soběslavi, který v mládežnických letech působil v Č. Budějovicích. Poslední dvě sezony odehrál v juniorce Kladna, v minulém ročníku odehrál také dva zápasy za prvoligový Písek. Před začátkem letošní sezony se vrátil na jih Čech a zapojil se do letní přípravy s HC Mountfield.


Sociální sítě

Duel v @hokejkv hodnotil útočník Vít #Jonák. #KVAvCEBhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Pozápasová tisková konference. Motor nepřiváží z @hokejkv ani bod. #KVAvCEB

Šlágr ve Varech jsme nezvládli a nevezeme si ani bod. #KVAvCEBhcmotor.cz/zapas.asp?id=K…

V KV aréně panuje výborná atmosféra a stará se o ni i početný kotel Motoru! Díky za podporu! #nejlepší #fans