ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
21.6.2012, HC MOUNTFIELD a.s.

Pomoc Romanu Bernatovi

Č. B u d ě j o v i c e - Jak sdělil předseda představenstva HC Mountfield a.s. a generální manažer Ing. Zdeněk Blažek, tak po splnění všech administrativních náležitostí vytvoří HC Mountfield konto na pomoc Romanu Bernatovi. Osmnáctiletý hokejista se během tréninku nešťastně srazil s nákladním automobilem a způsobil si vážné zranění. V důsledku tohoto zranění mu lékaři museli amputovat dolní končetinu. Představenstvo HC Mountfield rozhodlo, že podpoří sbírku na pomoc Romanu Bernatovi vkladem 200 tis. Kč.

Veřejnost a fanoušci klubu budou moci přispět na vytvořené konto finanční částkou dle svého uvážení. Číslo konta bude zveřejněno na webových stránkách klubu www.hokejcb.cz.

Konto se zakládá po vzájemné dohodě vedení klubu s rodinou Romana Bernata, který je v současné době stále v péči lékařů českobudějovické nemocnice.

Roman Bernat je rodákem ze Soběslavi, který v mládežnických letech působil v Č. Budějovicích. Poslední dvě sezony odehrál v juniorce Kladna, v minulém ročníku odehrál také dva zápasy za prvoligový Písek. Před začátkem letošní sezony se vrátil na jih Čech a zapojil se do letní přípravy s HC Mountfield.

Sociální sítě

Nová posila Motoru se zapojí do přípravy o něco později. Ale na nový tým je Roman Přikryl hodně...

Naše intro pro play-off to dotáhlo až do finále o nejlepší hokejové video roku! Podpořte nás v anketě fanoušků...

Jeden z nejlepších bulařů v lize míří do Motoru z týmu našich posledních přemožitelů. Vítej u nás, Romane!...

Roman Vráblík podepsal novou smlouvu, ale příští rok bude hrát extraligu. Po 7 letech věrných služeb mu to rozhodně...