PARTNEŘI WEBU
 • Podlešák zůstává do konce sezony!

  12.10.2010, Antonín Vansa

  Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

  Aktuálně na webu

  Lukáš Květoň definitivně hráčem Motoru!

  včera, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Tahle posila se v loňské sezoně hodně podařila. Rozhodně s tím souhlasí většina fanoušků Motoru, která zvolila Lukáše Květoně nejlepším přestupovým tahem ročníku 2015-16. V uplynulé sezoně byl ale v Motoru pouze na hostování, teď je jeho...

  Novinky ve sportovním úseku, asistentem Stavjani bude Štrba

  před 3 dny, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Do nové sezony 2016-17 se nemění pouze hlavní trenér, kterým bude jak známo aktuální mistr slovenské extraligy Antonín Stavjaňa. Ve sportovním úseku se celkově mění pravomoce, spolumajitel klubu Radek Bělohlav končí jako trenér i sportovní...

  Bosch cup 2016

  25.4.2016, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — 16.4.2016 proběhl na závěr sezóny hokejový turnaj ročníku 2006/ Základna A ,,BOSCH CUP 2016".

  Aktuality

  Foto na ledě

  Pokud chcete mít památku na společnou chvilku na ledě se všemi hráči, tak vysokou kvalitu společné fotky můžete stáhnout ZDE!

  před 3 dny

  Město odměnilo Motor

  Zastupitelstvo města České Budějovice schválilo odměnu 500 000 Kč hokejovému klubu ČEZ Motor České Budějovice za dobrou reprezentaci města v sezoně 2015-16, a to nejen na poli sportovním, ale i společenském. Ocenili zejména rozsáhlou charitativní a společenskou činnost pro občany Českých Budějovic. Děkujeme!

  19.4.2016

  Fanshop v pátek uzavřen

  Omlouváme se všem zákazníkům, ale z provozních důvodů bude fanshop dnes otevřen až od 14 hodin a zítra bude zavřeno.

  14.4.2016
  Archiv aktualit