generální partnerHlavní partneři
PARTNEŘI WEBU
 • Podlešák zůstává do konce sezony!

  12.10.2010, Antonín Vansa

  Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

  Aktuálně na webu

  Turnaj starších žáků.

  včera, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Přijďte podpořit naše mladé hráče na turnaj k oslavám 750.výročí města Č.Budějovice.

  V generálce přišla těsná prohra s Plzní

  včera, Filip Kortus

  Mladší dorostenci Motoru prohráli v generálce na úterní první ligové kolo proti Jihlavě s Plzní 1:2. Jihočeši od 11. minuty vedli díky brance Kubíčka, ale Plzeň dokázala otočit vývoj utkání a zvítězit na druhé ledové ploše Budvar arény.

  KLA - CEB 2:5 - Guman hattrickem sestřelil Kladno

  před 2 dny, Matěj Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — I druhý přípravný zápas s Kladnem skončil výsledkem 5:2 a i nyní se radovali Jihočeši. Základem vítězství Motoru byl spolehlivý výkon brankáře Gáby a také hattrick osmnáctiletého forvarda Tomáše Gumana, který dostal Rytíře do kolen....

  Aktuality

  Omluva za výpadek

  Omouváme se za nedostupnovst webu ve čtvrtek 27.8. večer. Příčinou byly síťové problémy v serverovně hostingové společnosti, mimo působnost provozovatele webu.

  před 2 dny

  Babka v Motoru do října

  Minimálně do konce září bude trvat hostování Jakuba Babky v Motoru. Poté se trenéři rozhodnou, zda jeho služeb budou využívat do konce sezony.

  25.8.2015

  Rozhovor: M. Švihálek

  S týmem z KHL jsme dokázali držet krok, pochvaluje si Michal Švihálek. Rozhovor na ceskobudejovickydenik.cz

  24.8.2015
  Archiv aktualit