generální partnerHlavní partneři
PARTNER WEBU

Podlešák zůstává do konce sezony!

12.10.2010, Antonín Vansa

Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

Aktuálně na webu

Šlo o to soupeře přetlačit, říká Jakub Suchánek

včera, Jaroslav Pešek

České Budějovice: Motor v několika posledních zápasech neodváděl svůj standart a přestávalo se dařit i výsledkově. Zápas proti Šumperku byl proto velmi důležitý, zvlášť, když se oba soupeři nacházeli v tabulce vedle sebe. Utkání nakonec zvládli lépe domácí, kteří drakům...

CEB - SUM 6:3 - Druhou přestřelku se Šumperkem zvládli lépe Jihočeši

včera, Miroslav Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — ČEZ Motor dokázal po delší době vyhrát zápas za tři body. Na svém ledě vedli Jihočeši již 3:0, ale opět byli nedůslední v bránění a nechali hosty snížit až na 3:2. Hosté se drželi až do třetí třetiny, kdy Budějovičtí dokázali využít...

JUN: KOM - CEB 3:0 - Junioři neskórovali a podlehli Kometě

včera, Matěj Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Další neúspěšné utkání za sebou má českobudějovická juniorka. Trummerovi svěřenci nestačili na Kometu Brno, proti které jednoduše nedokázali vstřelit gól. V sestavě Jihočechů se nově představil Jaroslav Sladký z Dukly Jihlava.

Aktuality

Změny v zápasech

V Ústí nad Labem bude hrát Motor už v pátek 7. 11. Následující domácí duel s Havířovem se bude hrát v neděli 9. 11. od 17 hodin (nikoli v pondělí od 17:30). S Kladnem se doma kvůli TV utkání bude hrát 3. 12. v 19:20 (a nikoli v 17:30) a s Kadaní se kvůli kolizi s volejbalem hraje 17. 1. doma už od 15 hodin (nikoli od 17).

16.10.2014

Motor v TV!

Domácí retro utkání s Kladnem bude ve středu 3. prosince vysílat v přímém přenosu stanice ČT Sport! Zápas má stanoven začátek na 19 hodin a 20 minut.

15.10.2014

Hokejová pětka

Další díl pořadu o 1. lize se tentokrát obsáhle věnoval právě českobudějovickému hokeji. Hokejovou pětku televize Sport 5 si přehrajte ZDE!

15.10.2014
Archiv aktualit