PARTNEŘI WEBU
  • Podlešák zůstává do konce sezony!

12.10.2010, Antonín Vansa

Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

Aktuálně na webu

TAB - CEB 0:6 - Motor jednoznačným výsledkem potvrdil roli favorita

dnes, Michal Špírek

Budějovice měly soupeři co vracet, v loňském přátelském utkání mu podlehly. Tentokrát Tábor ale týmu z vyšší soutěže nestačil, Stavjaňovi svěřenci zvítězili jasně 6:0. Čisté konto vychytal David Gába, po dvou brankách vstřelili David Kuchejda a Luboš Rob. Období přípravných...

MDO: Hrací systém ELIOD extraligy

dnes, Karel Svoboda

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Ve čtvrtek začíná prvním kolem extraliga mladšího dorostu. Tímto článkem uzavíráme miniseriál náhledů na systém mládežnických soutěží pro sezónu 2016/17.

SDO: Hrací systém NOEN extraligy

dnes, Karel Svoboda

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Starší dorostenci zahájí svou mistrovskou sezónu v pátek 2.září duelem v Mladé Boleslavi a tak není od věci si připomenout základní rámec hracího systému jejich soutěže.

Kondelík do zámoří

Navzdory svému rozhodnutí zůstat na jihu Čech se nakonec talentovaný 16letý útočník Jáchym Kondelík vydává za moře. Působit bude v Muskegonu Lumberjacks hrající USHL, odkud bude mít možnost v budoucnu přejí na univerzitu. Stejnou soutěž v minulosti hráli i M. Hanzal, Gulaš či Chábera.

před 2 dny

Prokeš do Benátek

Radek Prokeš zřejmě nezačne sezonu v Táboře, ale ve WSM lize. Na týdenní zkoušku míří do Benátek nad Jizerou, kde se potká s loňskými spoluhráči Mikyskou a Kolmannem.

26.8.2016

Točík a Žáček za Servis

Jasno už je také o budoucnosti posledních vyřazených hráčů. Útočník Dominik Točík a obránce Josef Žáček mají vyřízené střídavé starty do druholigového David Servisu.

25.8.2016
    Archiv aktualit