generální partnerHlavní partneři
PARTNEŘI WEBU
 • Podlešák zůstává do konce sezony!

  12.10.2010, Antonín Vansa

  Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

  Aktuálně na webu

  SŽA - CEB - PLZ 5:8 - Starší žáci v duelu o první místo nestačili na Plzeň

  včera, Filip Kortus

  Šlágr kola a zároveň duel o první místo vyzněl lépe pro hosty z Plzně. Domácí borci vyrobili na svůj poměr až obrovské množství chyb, za což je Plzenští nekompromisně trestali. Jihočechům nechyběla hlavní opora týmu Matěj Toman, který by byl po právu vyhlášen mužem zápasu.

  Bratři Smržové: Fanoušci Motoru? Máme být na co hrdí!

  včera, Pavel Kortus ml.

  ČESKÉ BUDĚJOVICE – Motor má řadu slavných fanoušků. Mezi ně se bezesporu řadí i bratři Smržové, kteří musí při špičkování s týmovými kolegy hájit barvy českého hokeje. Mladší Matěj v Německu, starší Jakub v Anglii. Oba úspěšní motocykloví závodníci podporují českobudějovický...

  VIDEO: Hyde Park Motor - V Motoru bych rád zůstal napořád, říká Tomáš Nouza

  před 2 dny, Jakub Musil, Jaroslav Pešek

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — V předvánočním čase jsme pro vás připravili druhý díl nového pořadu Hyde Park Motor, do kterého přijal pozvání hráč měsíce listopadu Tomáš Nouza a odpovídal na vaše otázky. Třeba také na to, jak se slaví Vánoce v budějovické kabině.

  Aktuality

  Bernat s kamerou

  Prožijte si hokejový sen Romana Bernata přímo jeho pohledem. Budějcká Drbna ho poslala na led se svou kamerou. Byla to paráda!

  před 2 dny

  Výsledky 37. kola

  České Budějovice - Chomutov 2:3sn
  Jihlava - Benátky nad Jizerou 5:4
  Třebíč - Most 7:3
  Havlíčkův Brod - Kadaň 4:2
  Prostějov - Havířov 3:0 ukončeno po 2. třetině
  Litoměřice - Ústí nad Labem 3:1
  Šumperk - Kladno 3:2

  před 2 dny

  Horák pro JČ hokej

  Odchovanec Motoru Roman Horák se rozhovořil pro jchokej.cz.

  19.12.2014
  Archiv aktualit