generální partnerHlavní partneři
PARTNEŘI WEBU
  • Podlešák zůstává do konce sezony!

12.10.2010, Antonín Vansa

Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

Aktuálně na webu

SŽA - CEB - PLZ 5:8 - Starší žáci v duelu o první místo nestačili na Plzeň

včera, Filip Kortus

Šlágr kola a zároveň duel o první místo vyzněl lépe pro hosty z Plzně. Domácí borci vyrobili na svůj poměr až obrovské množství chyb, za což je Plzenští nekompromisně trestali. Jihočechům nechyběla hlavní opora týmu Matěj Toman, který by byl po právu vyhlášen mužem zápasu.

Bratři Smržové: Fanoušci Motoru? Máme být na co hrdí!

včera, Pavel Kortus ml.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Motor má řadu slavných fanoušků. Mezi ně se bezesporu řadí i bratři Smržové, kteří musí při špičkování s týmovými kolegy hájit barvy českého hokeje. Mladší Matěj v Německu, starší Jakub v Anglii. Oba úspěšní motocykloví závodníci podporují českobudějovický...

VIDEO: Hyde Park Motor - V Motoru bych rád zůstal napořád, říká Tomáš Nouza

před 2 dny, Jakub Musil, Jaroslav Pešek

ČESKÉ BUDĚJOVICE — V předvánočním čase jsme pro vás připravili druhý díl nového pořadu Hyde Park Motor, do kterého přijal pozvání hráč měsíce listopadu Tomáš Nouza a odpovídal na vaše otázky. Třeba také na to, jak se slaví Vánoce v budějovické kabině.

Bernat s kamerou

Prožijte si hokejový sen Romana Bernata přímo jeho pohledem. Budějcká Drbna ho poslala na led se svou kamerou. Byla to paráda!

před 2 dny

Výsledky 37. kola

České Budějovice - Chomutov 2:3sn
    Jihlava - Benátky nad Jizerou 5:4
    Třebíč - Most 7:3
    Havlíčkův Brod - Kadaň 4:2
    Prostějov - Havířov 3:0 ukončeno po 2. třetině
    Litoměřice - Ústí nad Labem 3:1
    Šumperk - Kladno 3:2

před 2 dny

Horák pro JČ hokej

Odchovanec Motoru Roman Horák se rozhovořil pro jchokej.cz.

19.12.2014
    Archiv aktualit