generální partnerHlavní partneři
Partneři webu

Podlešák zůstává do konce sezony!

12.10.2010, Antonín Vansa

Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

Aktuálně na webu

Motor v nadcházející sezóně čekají noví, extraligoví soupeři

včera, Jakub Musil

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Smutek, zklamání, vztek. Tyhle emoce hokejový klub na jihu Čech dobře zná. Pád z extraligového výsluní do první ligy už párkrát zažil, i když jednou poněkud nesportovní cestou. Barážové zklamání přinesl i letošní ročník a v první lize se tak...

ZÁPIS Z JEDNÁNÍ SPRÁVNÍ RADY HC ČESKÉ BUDĚJOVICE, o.s. ZE DNE 22.4.2014

včera, HC České Budějovice

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Veřejnosti je k dispozici další zápis ze zasedání správní rady HC České Budějovice o.s

Motoráci poběží RunTour

před 2 dny, Redakce

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Třetím rokem RunTour zvedá Česko z gauče a rozběhává osm měst po celé České republice. V sobotu 26. dubna startuje z náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích a chybět nebudou ani hokejisté ČEZ Motor České Budějovice. Na našem

Aktuality

Švýcarsko - Česko

V pátek sehraje český národní tým další přátelské utkání před blížícím se Mistrovství světa. Svěřenci Vladimíra Růžičky od 19:45 změří síly se Švýcarskem. Online přenos sledujte zde.

včera

Strach je přítel vítězů

V internetovém obchodě Marken.cz, specialistovi na sportovní knihy a DVD, nyní nabízíme žádaný titul Strach je přítel vítězů.

včera

Smejkal skóroval

Jiří Smejkal se na poslední chvíli dostal na mistrovství světa do osmnácti let a daří se mu střelecky. Nejprve skóroval při vítězství nad Finskem 4:3sn a pak se prosadil i v dalším zápase se Švýcarskem, které Češi vyhráli 4:2, když dal čtvrtý gól českého týmu.

před 3 dny
Archiv aktualit