generální partnerHlavní partneři
PARTNER WEBU

Podlešák zůstává do konce sezony!

12.10.2010, Antonín Vansa

Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

Aktuálně na webu

Třinec využil tři přesilovky, přesto body zůstávají na jihu

včera, Jaroslav Pešek

České Budějovice: Na led Budvar arény zavítal velice silný soupeř. HC Oceláři Třinec byli jasným favoritem na vítězství, ale Motor dokázal velkou vůlí a bojovností urvat všechny tři body. Velkou měrou se o to zasloužili, také hráči, kteří pravidelně nastupují za A tým.

Českobudějovičtí zajíždějí do Mostu. Zopakují vysoké vítězství?

včera, Matěj Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Ve dvacátém kole první ligy se Motor představí na ledě Mostu. Ten se zatím drží na dvanácté příčce s poměrně velkým náskokem na poslední dva celky. HC Most je nejvíce inkasujícím mužstvem na domácím kluzišti, využijí toho útočné zbraně...

Hráčem měsíce října se stal Josef Straka. Ptejte se ho v offline rozhovoru

včera, Michal Špírek

Josef Straka se stal Hráčem měsíce října a tak je tu prostor pro vás - položte kapitánovi mužstva svou otázku v tradičním offline rozhovoru. Straka nasbíral v deseti říjnových zápasech...

Aktuality

Rozhovor se Strakou

Českobudějovický deník vyzpovídal kapitána ČEZ Motor Josefa Straku ohledně jeho startu v extralize nebo přípravy na zápas s Kadaní - čtěte ZDE!

27.10.2014

Změny v zápasech

V Ústí nad Labem bude hrát Motor už v pátek 7. 11. Následující domácí duel s Havířovem se bude hrát v neděli 9. 11. od 17 hodin (nikoli v pondělí od 17:30). S Kladnem se doma kvůli TV utkání bude hrát 3. 12. v 19:20 (a nikoli v 17:30) a s Kadaní se kvůli kolizi s volejbalem hraje 17. 1. doma už od 15 hodin (nikoli od 17).

16.10.2014

Motor v TV!

Domácí retro utkání s Kladnem bude ve středu 3. prosince vysílat v přímém přenosu stanice ČT Sport! Zápas má stanoven začátek na 19 hodin a 20 minut.

15.10.2014
Archiv aktualit