generální partnerHlavní partneři
PARTNEŘI WEBU
 • Podlešák zůstává do konce sezony!

  12.10.2010, Antonín Vansa

  Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

  Aktuálně na webu

  ZÁPIS Z JEDNÁNÍ SPRÁVNÍ RADY HC ČESKÉ BUDĚJOVICE, z.s. (dále jen „HC“)

  dnes, HC České Budějovice

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Správní rada spolku HC České Budějovice zasedala i v létě a vydává zápis.

  Prodej permanentek trhá rekordy

  včera, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Přízeň fanoušků je pro každý klub to nejdůležitější a nejinak je tomu u Motoru. Právě díky fanouškům měl šanci se znovu zrodit v roce 2013 a jejich nadšení drží ČEZ Motor České Budějovice i nadále. Už na konci července 2015 je prodáno více...

  Příprava začíná! Motor se představí v Plzni

  včera, Matěj Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — První zápas nové sezony je tady! Českobudějovičtí hokejisté pod vedením kouče Petra Rosola nastoupí k úvodnímu přípravnému utkání na ledě Plzně. Pro Západočechy to ale premiéra nebude. Na svém ledě hráli poprvé už v úterý, kdy porazili Kladno...

  Aktuality

  Výpadek v serverovně

  Omlouváme se za nedostupnost webu onlajny.com ve čtvrtek 30.7. od 15:40. Důvodem je výpadek konektivity serverovny. Technici hostingové firmy pracují na opravě. Ze stejného důvodu je nedostupný web hokej.cz a některé další.

  dnes

  Rozhovor s Heřmanem

  Před prvním přípravným duelem vyšlo v Českobudějovickém deníku interview s Martinem Heřmanem.

  včera

  Zlatý Gregor 2015

  Redakce hcmotor.cz si z celorepublikového srazu všech redakcí pod správou eSports.cz odvezla vítězství z fotbalového turnaje a ceny zvané Zlatý Gregor pro jednoho ze skokanů roku a také za nejlepší článek.

  před 3 dny
  Archiv aktualit