PARTNEŘI WEBU
 • Podlešák zůstává do konce sezony!

  12.10.2010, Antonín Vansa

  Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

  Aktuálně na webu

  Mládež: Pozvánka na víkend

  dnes, Karel Svoboda

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Zatímco mladší dorostenci využili svátečního dne k sehrání dalšího extraligového klání, juniorka a starší dorostenci pilně potrénovali tak, aby nadcházející víkend byl pro mládežnické celky Motoru co nejúspěšnější.

  PRO–CEB 3:1 – Venku to zkrátka nejde. Jeden gól v Prostějově na body nestačil

  včera, Matěj Mayer

  PROSTĚJOV — Jihočeši vstoupili do utkání 9. kola WSM ligy na ledě Prostějova velmi vlažně. První dvacetiminutovku prohráli 0:2, což byl náskok, který už se Motoru stáhnout nepodařilo. Jediný zásah hostujícího celku obstaral Miloslav Čermák, jehož zbytečný faul...

  MDO: CEB - LIB 6:5 Přestřelka skončila výhrou Motoru

  včera, Denisa Józsová

  Mladší dorost čekal čtvrtý domácí zápas a jeho soupeřem byl tým z Liberce. Celkem v zápase padlo jedenáct gólů a výsledek skončil nejmenším možným rozdílem 6:5. Domácí si tak po zásluze připisují tři body do tabulky za výhru. Matěj Toman se na výhře podílel třemi body...

  Aktuality

  Esposito pokračuje

  Kanadská posila Angelo Esposito svými výkony přesvědčil vedení Motoru a obě strany se tak po měsíční zkoušce dohodly na potvrzení roční smlouvy.

  před 2 dny

  Rezervace permanentek

  Po utkání s Frýdkem budou nevyzvednuté rezervace permanentek uvolněny do prodeje. Pokud si je do té doby nestihnete vyzvednout a máte o ně nadále zájem, napište na klub@hcmotor.cz.

  20.9.2016

  Vstupenky na Frýdek

  Byl spuštěn rezervační systém na vstupenky na středeční utkání s Frýdkem-Místkem.

  18.9.2016
  Archiv aktualit