generální partnerHlavní partneři
PARTNEŘI WEBU
  • Podlešák zůstává do konce sezony!

12.10.2010, Antonín Vansa

Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

Aktuálně na webu

Dotazník - Tomáš Guman si ve volném čase rád zahraje na kytaru

dnes, Michal Špírek

Dalším mladíkem, který by rád v sezóně zaznamenal nějaký ten start za A tým, je útočník Tomáš Guman. Tomu imponují šikovní útočníci Patrick Kane a Tyler Seguin.

Ukončení LP základen v Hopsárium

před 3 dny, Klub

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Dne 24.6.2015 se uskutečnila akce základen v HOPSÁRIUM SVĚT RODINNÉ ZÁBAVY k ukončení letní přípravy.

V Roudném proběhne fotbalová exhibice hokejistů z jihu Čech

1.7.2015, Matěj Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Skupina jihočeských hokejistů se rozhodla pomoci dobré věci a v sobotu 11. července uspořádá fotbalovou exhibici v Roudném. Její kompletní výtěžek bude věnován na rehabilitační péči osmnáctiletému Pavlu Hronkovi, který ochrnul na spodní část...

Dresy pro charitu

Už ve čtvrtek 2.7. večer končí aukce originálních reprezentačních dresů z MS 2015 v Praze Alexandera Saláka a Jiřího Novotného, na dresech je podepsána většina hráčů z MS 2015 včetně Jaromíra Jágra. Veškerý výtěžek dražby poputuje k Pavlu Hronkovi na potřebnou rehabilitační léčbu. Více zde nanohoubeznohou.cz.

1.7.2015

Hokejisté zpět ve škole

Naši hokejisté dnes předávali vysvědčení na Základní škole Grünwaldova. Více se dozvíte na stránkách budějcké drbny.cz

30.6.2015

Pavel Vlašic má 50!

Jubilejní 50. narozeniny slaví 29. června populární masér a kustod Pavel Vlašic! V Motoru působí už 25. sezonu, tedy polovinu života! Pominout nelze ani jeho působení u reprezentace ve slavných zlatých dobách. Na jeho hlášky a improvizace nezapomene leckterý hráč ani trenér. Gratulujeme a přejeme hodně zdraví!

29.6.2015
    Archiv aktualit