generální partnerHlavní partneři

Podlešák zůstává do konce sezony!

12.10.2010, Antonín Vansa

Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

Aktuálně na webu

Zklidněný cholerik a obdivovatel Armstronga, i to je Michal Švihálek

dnes, Redakce

Č. Budějovice - Za vzor má Jaromíra Jágra a obdivuje Lance Armstronga. Je zvědavý na změny v pravidlech a dokáže ho vytočit ledacos. To všechno patří k vizitce Michala Švihálka. Projděte si jeho dotazník.

Spolupráce jihočeských klubů se vylepšuje

včera, Klub

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Jedním z důležitých bodů při obnově Motoru byla i snaha o to, aby se České Budějovice opět staly hokejovým centrem celého jihočeského kraje a dokázaly opět spolupracovat na vysoké úrovni s týmy Písku, Tábora, Jindřichova Hradce a dalších...

Kde trávili motoráci dovolenou? V Čechách, Mexiku i na hokejových kempech

před 2 dny, Jakub Musil

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Úkol zněl jasně. Odpočinout si, zapomenout chvíli na hokej, ale stále se udržovat ve formě. Hokejistům Českých Budějovic skončila v pondělí zasloužená dovolená, kterou po tvrdé letní přípravě všichni uvítali. Jak dovolenou prožili a jaká místa...

Aktuality

Hráči bez smlouvy

Z hráčů bez smlouvy zůstává v přípravě Motoru Ferebauer, Krcho byl po první části vyřazen, Trummer je na zkoušce v Havl. Brodě.

21.7.2014

Hrrr na ně!

Lubomír Man, autor úspěšné knihy S devatenáctkou do Bernu, vydal další román a Marken.cz ho nabízí jako jediný na trhu. Jde o druhé vydání titulu Hrrr na ně!, knize o hledání poctivosti a fair play nejen ve sportu, ale i v životě.

17.7.2014

Přibyl stříbrný na MS!

Jednadvacetiletý útočník Adam Přibyl dnes získal na mistrovství světa v inline hokeji stříbrnou medaili. Česká reprezentace totiž prohrála ve finále s USA 0:5, a tak si ze šampionátu přivezla druhé místo.

13.7.2014
Archiv aktualit