generální partnerHlavní partneři
PARTNER WEBU

Podlešák zůstává do konce sezony!

12.10.2010, Antonín Vansa

Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Osmadvacetiletý útočník Martin Podlešák zůstane v kádru HC MOUNTFIELD! Českobudějovický klub dnes odpoledne uplatnil opci na setrvání hráče, Podlešák tak na jihu Čech bude hrát do konce letošní sezony. „Martin i přes jeho momentální zdravotní indispozici zůstává pro jeho obětavost, schopnost zařadit se do týmu a pro jeho vynikající morální vlastnosti,“ uvedl k setrvání hráče sportovní manažer Josef Zajíc. Podlešák je mimo hru od zápasu proti brněnské Kometě.

Aktuálně na webu

SDO: MLB - CEB 3:1 - Jihočeši neudrželi vedení a ve třetí části padli

včera, Miroslav Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Starší dorost HC Motor vyhrál dva zápasy po sobě a nadějně se vyvíjel i jeho další mač v Mladé Boleslavi. Dvě třetiny totiž Jihočeši vedli a ve třetí třetině inkasovali třikrát a odjeli domů bez bodu.

JUN: CEB - SLA 5:1 - Junioři si připsali nesmírně cenné tři body

včera, Filip Kortus

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Šli do utkání s tím, že musejí vyhrát. A to se jim povedlo. Junioři Českých Budějovic v zachránářském duelu porazili poslední Slavii a připsali si na své konto veledůležité tři body.

Poučení o základních pravidlech sportovního chování hráčů HC České Budějovice

před 2 dny, Miroslav Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — I na základě incidentu, který se stav v juniorském týmu byla vydána pravidla, se kterými byli seznámeni všichni hráči a zákonní zástupci hráčů HC České Budějovice.

Hokejová pětka

Na programu Sport 5 byl odvysílán druhý díl pořadu Hokejová pětka. Ke zhlédnutí on-line ZDE.

16.9.2014

Aukce dresů ze Zlatého utkání

Na webu sportovniaukce.cz můžete vydražit hrané dresy protagonistů Zlatého utkání, kdy se 30. srpna na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě střetly týmy Nagana a Zlatého hattricku.

12.9.2014

Motor na JČ TV

Slavnostní úvod i samotný zápas s Jihlavou zdokumentovala i Jihočeská televize!

10.9.2014
Archiv aktualit